Yandaşları otobüsüne dolduran Ekrem İmamoğlu'na Atilla Taş'tan tepki! Adam sandım

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hem AKP hem CHP yandaşlarını otobüse doldurarak Erdoğan'ı taklit edercesine bir poz verdi. O pozlar muhaliflerde de büyük tepkiye yol açtı

Yandaşları otobüsüne dolduran Ekrem İmamoğlu'na Atilla Taş'tan tepki! Adam sandım
Yayınlanma Tarihi : 06 Mayıs 2022 14:23

Mansur Yavaş isminin öne geçmesiyle panikleyen Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisine çıkarak aklınca Cumhurbaşkanı adaylığı startı verdi. Ancak bu gezide yanında götürdüğü isimler büyük tepkiye yol açtı. Hem AKP hem CHP yandaşlarını otobüse dolduran Ekrem İmamoğlu'na muhaliflerden tepki yağmaya başladı.

Özellikle o otobüste Nagehan Alçı'nın da yer alması büyük krize yol açtı. Nagehan Alçı, AKP'nin en büyük destekçilerinden....

Yenişafak'ta yer alan habere göre; Ramazan Bayramı'nda Karadeniz turuna çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seyahatine HaberTürk yazarı Nagehan Alçı'yı da davet etmesi tepkilere neden oldu. Kendisini ve İmamoğlu'nu eleştirenlere köşesinden yanıt veren Alçı, "Bir gazeteci olarak İBB Başkanı’nın seyahatine davet edildiğimde elbette kabul ederim. Bu gazeteciliğin bir gereğidir." dedi. Meslek etiğine uygun davrandığını söyleyen Alçı'nın bu açıklamalarının ardından şarkıcı Atilla Taş'tan İmamoğlu'na çok sert otobüs tepkisi geldi. İBB Başkanı'na seslenen Atilla Taş, "Adam sandım, hakkımı helal etmiyorum" dedi.

ATİLLA TAŞ'IN MESAJINA YORUM YAĞDI

Öte yandan Atilla Taş'ın mesajına İmamoğlu destekçileri tepki yağdırırken Mansur Yavaş destekçileri ise Atilla Taş'a destek verdiler.

İşte Atilla Taş tarafından yapılan o paylaşım