Yılmaz Özdil Bakan Süleyman Soylu'nun Adını Değiştirdi

NOKTA TV yayınına katılan Sözcü yazarı Yılmaz Özdil şaşırtıcı bir çıkış yaptı:

Yılmaz Özdil Bakan Süleyman Soylu'nun Adını Değiştirdi
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2021 16:45

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil Nokta TV yayınına katıldı hem iktidarı hem muhalefeti eleştirdi. Muhalefeti yetersiz olmakla suçlayan Yılmaz Özdil iktidarı ise başarısızlıkla suçladı.

En sert eleştirileri ise iktidarın göçmen politikasıyla ilgiliydi. Yılmaz Özdil'in hedefinde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu vardı.

Nokta TV yayınında gündemi yorumlayan Yılmaz Özdil yaptığı açıklamada Bakan Süleyman Soylu'yu kızdıracak ifadeler kullanarak artık Soylu'nun adının değiştiğini öne sürdü

Yılmaz Özdil'in gerek CHP gerekse AKP'de deprem etkisi yaratacak eleştirilerinden tüm detayları Gerçek Gündem haber sitesi haberleştirdi. Ancak kısa bir özet geçecek olursak Yılmaz Özdil'in açıklamalarından satır başları şu şekildeydi.

İşte Yılmaz Özdil'in Nokta TV yayınındaki o açıklamaları:

- Hâlâ örgütlü siyasi partiler, muhalefet olarak gereğini yapamıyorsan, toplumun bu ihtiyacına cevap veremiyorsan, vatandaş da bir kurtarıcı, yeni bir siyasetçi arayışına ister istemez giriyor.

- 20 senedir biz iktidarın yanlış politikalarını konuşuyoruz ama artık bana göre muhalefetin yetersizliği üzerine de konuşmanın vakti geldi ve geçiyor diye düşünüyorum.

“İÇİŞLERİ BAKANI’NIN ADI ARTIK HÜSEYİN SOYLU, İBRAHİM SOYLU”


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Benden daha iyi göç yöneten bir ülke gösterilirse ben adımı değiştirim” sözlerini hatırlatan Yılmaz Özdil, “İçişleri Bakanımız artık Hüseyin Soylu, İbrahim Soylu, Kazım Soylu… ‘Benden daha iyi göç yöneten bir ülke gösterirsen ben adımı değiştirim' dedi. O yüzden senin adın bundan sonra Hüseyin Soylu, Recep Soylu, Yılmaz Soylu, Ahmet Soylu. Senin adın artık değişti. Ben senin adını değiştirdim” dedi.

Kaynak: Gerçek Gündem

İlgili Haberler