Yılmaz Özdil seçimi garanti kazanacak adayı açıkladı

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, son yazısında Cengiz Holding'in patronu Mehmet Cengiz'in gönlündeki Cumhurbaşkanı adayı olduğunu bir ironi yazısıyla ele aldı

Yılmaz Özdil seçimi garanti kazanacak adayı açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 14 Nisan 2022 13:15

CHP ve İyi Parti yönetiminin adayı büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil yine kendine has üslubuyla dikkat çeken bir yazı yazdı. Yazısında Cengiz Holding'in aldığı ihalelere değindi. Seçimi kesinlikle kazanacak gönlündeki aday olduğunu da öne sürdü.

Yılmaz Özdil tarafından kaleme alınan  yazı kısa sürede sosyal medyanın da gündemine  oturmayı başardı. Özdil söz konusu yazısında Cengiz Holding'in bugüne dek kazandığı ihalelerden de bazı örnekler paylaştı.

Yazısında İsim vermeden Mehmet Cengiz'i işaret eden Yılmaz Özdil şunları yazdı.

HERKESİ KUCAKLIYOR

"Köprüsünden geçmeyen Chp'liyi de kucaklıyor, havalimanına uçmayan Akp'liyi de kucaklıyor, otoyolunu görmeyen Hdp'liyi de kucaklıyor, yukarda Allah var, etnik kökenmiş, mezhepmiş filan, kimseyi ötekileştirmiyor, toplumsal eşitlik konusunda çok hassas davranıyor, daha bismillah sözleşmesini imzalarken memlekette kucaklamadık bir kişi bile bırakmayacağını “garanti” ediyor.

GARANTİ SEÇİMİ KAZANIR

Her işinde garanti kazanıyor. Seçimi de garanti kazanır. Yolcu garantili olduk, halay çektik. Araç garantili olduk, havayi fişek fırlattık. Aynen bu kafayla devam edelim… Seçmen garantili olalım, sen sağ ben selamet olalım. 

KAYNAK: SÖZCÜ - YILMAZ ÖZDİL

Yazının tamamını okumak için tıklayın.