SocialBrands, Maximum Kart ve İşCep’e Altın Ödül

SocialBrands, Maximum Kart ve İşCep’e Altın Ödül

Maximum Kart ve İşCep markalarına ait sosyal medya hesap yönetimindeki performansı altın ödüle layık görüldü

İSTANBUL (AA) - Türkiye İş Bankası, SocialBrands Veri Analitiği Ödüllerinde Maximum Kart ve İşCep markalarına ait sosyal medya hesap yönetimindeki performansı ile altın ödül aldı.

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, banka, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri'nde "kredi kartları" ve "online bankacılık" kategorilerinde Maximum Kart ve İşCep markalarına ait sosyal medya hesap yönetimindeki performansı ile altın ödüle layık görüldü.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği ile düzenlenen, markaların sosyal medya performanslarını analitik verilere dayalı olarak ölçen "Social Media Awards Turkey"de; sosyal medyanın en başarılı kampanya, proje ve performansları "Veri Analitiği", "Jüri" ve "Grand Prix" bölümlerinde ödüllendirildi.

Veri Analitiği Ödüllerinde, tüm sektörlerden markaların 1 Nisan 2016 - 31 Mart 2017'de sosyal medya performanslarına, en başarılı işlerine ve marka ekiplerine ödül verildi.

İş Bankası sosyal medyada; İş Bankası, İşCep, Maximum, Maximiles, İş'te Üniversiteli ve Yüz Yüze Bankacılık markalarıyla 9 farklı mecrada, 38 sosyal medya hesabı ile faaliyet gösteriyor.

İşCep, Maximum ve Maximiles sayfalarında; kampanyalara, bankanın ürün ve yenilikçi hizmetleri hakkında bilgilendirici içeriklere, özel gün ve etkinlikler ile alışveriş, seyahat, kültür, sanat, e-spor gibi farklı alanlarda gerçek zamanlı etkileşim yaratan konsept paylaşımlara yer veriliyor.

Kaynak:Haber Kaynağı