Son Dakika - Bakan Fahrettin Koca'dan İstanbul'a sokağa çıkma yasağı açıklaması...

Son Dakika - Bakan Fahrettin Koca'dan İstanbul'a sokağa çıkma yasağı açıklaması...

Fahrettin Koca gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'a getirilecek kısıtlamalarla ilgili bilgi verdi..

Koronavirüs pandemisi yeniden tırmanışa geçerken Avrupa'da bir çok kent sokağa çıkma yasaklarını yeniden getirdi. Avrupa'nın en büyük kentleri arasında Türkiye'nin ise 16.5 milyon nüfusuyla en büyük mega kenti olan İstanbul'da da bir yasak olup olmayacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili bir son dakika açıklaması geldi..

Koronavirüs salgınının Zirve yaptığı İstanbul'da herkes sokağa çıkma yasağının gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

Kenti yöneten İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'da virüse yakalananların arasında. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronavirüs pandemisiyle ilgili açıklamalarda bulunarak İstanbul'a getirilecek kısıtlamalarla ilgili kritik bir açıklama yaptı.

Herkes sokağa çıkma yasağı olacak mı diye merak ederken Bakan Koca'ya bu soruldu. Bakan Koca yaptığı açıklamada İstanbul'a sokağa çıkma yasağı getirmeyi düşünmediklerini açıkladı.

Bakan Koca Bilim kurulu üyeleriyle yaptığı toplantının ardından yaptığı açıklamada eğlence mekanlarının çalışma saatlerine kısıtlama getirileceğini açıkladı.

İstanbul'da yaşayan vatandaşları tedbirlere uyma çağrısında bulunan Bakan koca üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirirsek başarıyla çıkacağımıza inanıyorum açıklamasında bulundu..

Aktif Link vermeden haber alıntılanamaz..

Fotoğraf: A.A