Sözcü Gazetesi Yazarı İsmail Saymaz Ay'a gitmesini istediği Türk'ün Adını Açıkladı Sosyal Medya Yıkıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ay planıyla ilgili tartışma devam ediyor. Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz Ay için düşündüğü sanatçının adını verdi! İsim olay oldu.

Sözcü Gazetesi Yazarı İsmail Saymaz Ay'a gitmesini istediği Türk'ün Adını Açıkladı Sosyal Medya Yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 13 Şubat 2021 17:57

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ay projesini açıkladı sosyal medya yıkıldı. Muhalefet tepki gösterirken MHP lideri Bahçeli ise Cacabey İsmi kullanılması gerekir çıkışında bulundu.

Ay'a gidecek Türk Kadın mı olacak Erkek mi olacak bilinmezken tartışmaya gazeteciler de katıldı. Sözcü gazetesinin Sivri Dilli yazarı İsmail Saymaz bu konuyla ilgili dikkat çeken bir köşe yazısı yazdı. İsmail Saymaz yazdığı köşe yazısında Ay için düşündüğü ismi açıkladı.

O isim Ünlü Türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan başkası değil.

Mustafa Topaloğlu Ay ve Uzay konusunda oldukça ilgili bir isim. Hal böyle olunca İsmail Saymaz onun gitmesini önerdi.

Saymaz'ın bu önerisi kısa sürede sosyal medyada gündem olurken projenin ne zaman başlayacağı ve gönderilecek kişinin kim olacağı merakla bekleniyor.

Uzun süre bu konunun daha Türkiye gündeminde olması beklenirken  tartışma bitecek gibi gözükmüyor. Ama bilinen bir şey var ki AK PARTİ gündemi değiştirmeyi çok iyi biliyor.

Muhalefet ve Muhalefet medyasını peşine takmayı çok iyi bilerek yine gündemi değiştirecek bir konu ortaya attılar ve izliyorlar.

Ne diyelim Hem muhalefete Hem Muhalefet yazar çizerlerine iyi uykular..

İlgili Haberler