Emsa Jeneratör Çevreye Duyarlı ve Kaliteli Üretim Politikasıyla Enerji Sektöründe Rakip Firmalara Örnek Oluyor!

1982 yılında ilk jeneratör üretimi ile enerji sektöründeki yolculuğuna başlayan Emsa Jeneratör, sektörde kırk yıldır çalışmanın verdiği deneyim ile yurt içi ve yurt dışı satış anlaşmaları sayesinde

Emsa Jeneratör Çevreye Duyarlı ve Kaliteli Üretim Politikasıyla Enerji Sektöründe Rakip Firmalara Örnek Oluyor!
Yayınlanma Tarihi : 02 Haziran 2021 03:47

giderek artan talepleri karşılamak üzere üretim ağını genişletmiştir.  İstanbul ve Eskişehir’de iki büyük üretim tesisi ve Türkiye’nin üç büyük şehrinde ofisleri olan Emsa Jeneratör, bugün Türkiye’nin ihracat hacminde payı olan ve küresel firma olma hedefine hızla yaklaşan bir kuruluştur.

 

Emsa Jeneratör, kar amacının yanında ‘önce insan’ ilkesi ile çalışırken müşterilerine mutluluk veren bir firma olma hedefiyle hareket ediyor. Bu nedenle tüm faaliyetlerinde ‘müşteri memnuniyetini’ esas alan firma, müşterilerinin her türlü geri bildirimine önem veriyor ve gelen tüm talepleri memnuniyete çevirme konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Alanında kendini ispatlamış AR-GE grubu ile  küresel anlamda yüksek hacimli dizel motor taleplerine cevap verirken maliyetlerin artmasına da tedbir olarak özel projeler geliştiren Emsa Jeneratör, bu projelerle de her zaman müşterilerinin yanında olduğunu gösteriyor.

 

Fabrikalarında ve ofislerinde çevre koruma tedbirlerini uygulayan Emsa Jeneratör, dünyada iklim değişiminin etkilerinin görüldüğü günümüzde bu davranışı nedeniyle sorumluluk sahibi bir kuruluş olarak enerji sektöründeki üreticilere örnek oluyor. 

Çevre hassasiyeti ve müşteri memnuniyeti gibi konulara büyük önem veren kuruluş, profesyonel üretim süreci ve sorunsuz teslimat gibi alanlarda da verdiği kaliteli hizmetler ile iç pazarda olduğu gibi dış pazarda da dinamiklerini koruyan bir şirket olmaya devam ediyor.

 

Günümüzde apartmanlardan hastanelere, inşaat alanlarından marketlere kadar neredeyse her alanda kullanılan Emsa Jeneratör’ün ürün grupları arasında; dizel jeneratörler, mobil jeneratörler, ışık kuleleri, müşterilerin taleplerine göre geliştirilen senkron sistemler, araç içi-araç altı jeneratör gibi özel çözümler ve portatif jeneratörler bulunuyor. Tüm ürün grupları ile müşterilerinin ihtiyacının tam olarak giderilmesini amaçlayan Emsa Jeneratör, satış öncesi yer tespiti, satış sonrası jeneratör sistemlerinin kullanılacağı alana taşınması ve kurulum gibi konularda da teknik ekipleri ile müşterilerine ihtiyaç duydukları anda hizmet veriyor. Emsa Jeneratör’ün alanında uzman mühendisleri tarafından üretilen jeneratör sistemleri; modüler prensibe göre dizayn edilmiş, ses izolasyon kabinleri, uzaktan kontrol sistemleri, düşük yakıt seviyesi uyarı sistemi gibi özellikleri ile müşteriye hem güvenli hem de kolay kullanım imkanı sunuyor.

Emsa Jeneratör, kesintisiz enerji pazarında 6 kıtada ve 102 ülkede büyük satış anlaşmalarına imza atan Türkiye’nin başarılı firmalarından birisi olarak küresel dünyada adını duyuruyor. Türkiye’de  jeneratör sektöründe 40 yıllık birikim ve deneyimi ile her zaman insan odaklı yaklaşımının yanında kalite ve güvenlik konularında da taviz vermeyen şirket, Elektrik ve Elektronik İhracatçılar Birliği’nin düzenlediği ve içerisinde 2020 yılında Türkiye’den dünyaya en çok ihracat yapan firmaların bulunduğu onur listesinde yer alıyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Basın bültenleri