İzmir SEO Ajansı Bilgesem’in Farkları!

Bilgesem Dijital Pazarlama Çözümleri; bugüne kadar birçok yerli ve yabancı firmanın hizmet aldığı bir ajanstır.

İzmir SEO Ajansı Bilgesem’in Farkları!
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2020 17:27

 Kalıcı SEO çalışmaları sayesinde getirisi yüksek dönüşümler elde etmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Bilgesem; web sitesini zirveye taşımak isteyenler için en doğru tercih olacaktır. Bilgesem; her şeyden önce internet sitenizin ihtiyaç duyduğu dijital pazarlama çalışmalarını büyük bir titizlikle ele almaktadır. Yapmış olduğu tüm işlemlerde sonuç odaklı olarak faaliyet göstermektedir. 

Yükselme garantili olarak SEO hizmeti sunan Bilgesem; SEO’nun yalnızca bir optimizasyondan ibaret olmadığının farkındadır. Bir başka deyişle, SEO’ya bütünsel bir bakış açısıyla bakmaktadır. Yalnızca SEO konusunda değil tüm dijital pazarlama çalışmalarında da bütünsel bir hizmet sunmaya gayret etmektedir. 

Bilgesem Hangi Hizmetleri Sunmaktadır? 

İzmir SEO Ajansı Bilgesem; bir dijital pazarlama ajansında olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO sayesinde web sitelerinin Google arama sonuçlarında ilk sırada olması hedeflenmektedir. Arama sonuçlarında ön sıralarda olmak; sitenin ziyaretçi trafiğinin artması anlamına gelmektedir. Daha çok kişi tarafından ziyaret edilen bir web sitesinin sunmuş olduğu ürün ve hizmetler daha çok kişi tarafından satın alınacaktır. Dijital dönüşümün her geçen gün daha önemli hale geldiği dikkate alındığında küçük, orta veya büyük Kobi’ler başta olmak üzere her kurumun SEO çalışmalarına ihtiyacı olmaktadır. Bilgesem; SEO çalışmalarında en kısa sürede sonuç alınacağını vaat etmez. Uzun süreli ve kalıcı bir çalışma yaparak SEO’nun çok daha verimli olması adına uğraşır. 

Bilgesem; SEO çalışmalarının dışında Google Ads reklamları hususunda da hizmet sunmaktadır. Bir başka deyişle, Google Ads reklamlarında satış odaklı çalışmalar yapmaktadır. Yeniden pazarlama yöntemleri ve Google Analytics takip çalışmaları ile satışların desteklenmesini sağlamaktadır. Sosyal medya reklamcılığı; Bilgesem’in hizmet sunduğu bir başka faaliyet alanı olarak dikkat çekmektedir. Facebook ve Instagram reklamları sayesinde kısa sürede daha çok kişiye ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Bu noktada, Bilgesem; hem markaya hem de markanın sunmuş olduğu ürün ve hizmete en uygun pazarlama stratejisini belirlemektedir. Markanın hedef kitlesini en iyi şekilde analiz eden Bilgesem; sosyal medya reklamcılığından en iyi şekilde sonuç almaktadır. 

İzmir seo ajansı olarak; online itibar yönetimi noktasında da en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bir marka olarak internetteki itibarınızın zedelenmesini istemiyorsanız Bilgesem’den hizmet alabilirsiniz. Herkesin bildiği üzere internet kullanıcıları satın alma eylemini gerçekleştirmeden evvel internette söz konusu marka ve ürün hakkında araştırma yaparlar. Bu noktada, marka ve onun sunmuş olduğu ürün ve hizmetler hakkındaki kötü ve karalayıcı yorumların satın alma davranışına olumsuz etki ettiğini söyleyebiliriz. Bu gibi durumlarda harekete geçen Bilgesem; hem marka hem kişisel bazlı itibar zedelenmesi hallerinde devreye girerek söz konusu içeriğin kaldırılması adına gerekli tüm yolları denemektedir. 

Bilgesem; video pazarlama için de hizmet alabileceğiniz bir ajans olarak dikkat çekmektedir. Herhangi bir ürünün pazarlanmasında video kullanılması son derece faydalı bir eylemdir. Çünkü, video ile tanıtılan ürünlerin tüketicilerde daha çok güven oluşturduğu bilinmektedir. Bu noktada, Bilgesem, video prodüksiyon çalışmaları yaparak videoların Youtube başta olmak üzere birçok platformda yayınlanmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak, Bilgesem; Google için optimize edilmiş video tekniklerini kullanarak hizmet sunduğu markanın sektördeki rakiplerinden birkaç adım önde olmasını sağlayacaktır. 

Neden Bilgesem’i Tercih Etmeliyiz? 

Bilgesem’i tercih edenler yukarıda da bahsettiğimiz gibi dijital pazarlamanın neredeyse her kategorisi için hizmet alma şansına erişebilirler. Ancak, birçok firmanın Bilgesem’i tercih etme sebebi genel olarak SEO konusunda olmaktadır. Bu noktada, Bilgesem; bir SEO ajansında olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. 

 • Bilgesem’in SEO ajansının ekibinde her alanda uzman kişiler bulunur. İçerik editörü, yazılımcı, dijital pazarlama uzmanı, grafik tasarımcı başta olmak üzere farklı alanlarda başarıya ulaşmış kişiler ajansın bünyesinde kendisine yer bulmaktadır. Bu sayede, site içi ve site dışı SEO çalışmaları senkronize bir şekilde yürütülmektedir. 

 • Bilgesem; içerik pazarlamasını dikkate alarak uygun stratejiler geliştirmektedir. Bu sayede, kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmektedir. 

 • SEO çalışmalarının başarıya ulaşmasını etkileyecek faktörlerden birisi de sitede yayınlanan makaleler olmaktadır. Markanın itibarını zedeleyecek türden içeriklerin bulunmaması gerekir. İçerikler; hem hedef kitleye hem de marka kültürüne uygun olmalıdır. 

 • Google algoritmalarının temelde hakimdir. Bu sayede, son derece organik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Markalaşmak veya markasını güçlendirmek isteyenlere etkili bir hizmet sunmaktadır. 

 • Bilgesem; SEO çalışmaları sırasında neyin iyi neyin kötü olduğunu bilerek hareket etmektedir. Birçok SEO ajansı; çok fazla backlink ile sitenin ziyaretçi trafiğini arttırmak istemektedir. Ancak, bu gibi detayların aslında web sitesine zarar verdiği bilinmektedir. 

 • Hizmet verdiği kişi ve kurumlara rasyonel hedefler sunmaktadır. İstenilen sürede neler başarabileceklerini en iyi şekilde ifade ederek müşterisinin beklentilerine ne kadar sürede cevap verileceğini belirlemektedir. Bunun yanı sıra, tüm çalışmalarını şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Yapılan çalışmalar ile ayrıntılı raporlar sunmaktadır. 

 • Elde ettiği veriler ve raporlar doğrultusunda site optimizasyonu için hangi yolun izlenmesi gerektiğine dair müşterisini ikna etmektedir. 

 • Bilgesem’in daha önceden hizmet vermiş olduğu yerli ve yabancı firmaların sitelerinde ne kadar sürede iyileştirmeler yaptığı bilgisine ulaşmak mümkündür. Bu sayede, Bilgesem’in size vereceği hizmetin kalitesi noktasında fikir edinebilirsiniz. Aynı zamanda, referans markaların her birisi farklı bir sektörü temsil etmektedir. 

 • Bilgesem; hizmet sunduğu birçok markayla uzun süreli olarak çalışmaktadır. Birçok markayla en az bir yıldır çalışıyor olması; ajansın müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gösteren bir husus olacaktır. 

 • Daha önce de söylediğimiz gibi Bilgesem; SEO dışında da dijital pazarlamanın birçok kategorisi için etkin hizmet sunmaktadır. Destekleyici pazarlama bütçesinin de doğru bir şekilde kullanılmasını sağladığını söyleyebiliriz. 

 • Son olarak, Bilgesem; sözleşme şartları ve daha birçok konuda garanti sunmaktadır. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.