SARKAN YÜZÜ ULTHERAPY İLE KALDIRIN !!! EN ETKİLİ AMELİYATSIZ YÜZ GERME !

Yaşımız kaç olursa olsun, cinsiyetimiz ne olursa olsun hepimiz güzel, sağlıklı, pürüzsüz ve genç bir cilde sahip olmak istiyoruz.

SARKAN YÜZÜ ULTHERAPY İLE KALDIRIN !!! EN ETKİLİ AMELİYATSIZ YÜZ GERME !
Yayınlanma Tarihi : 20 Şubat 2021 18:58

Ultherapy, ameliyata gerek duymadan yapılan yüz gençleştirme işlemlerinden biridir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Leyla Arvas, kişinin yaşam kalitesini artırıcı özelliği bulunan Ultherapy ile yüz germe işlemlerinin acısız, ağrısız, kesi izi olmadan kısa bir sürede yapılabildiğini belirtiyor.

Ultherapy Nedir?

Halk arasında ameliyatsız yüz germe işlemi olarak da bilinen Ultherapy, ultrason teknolojisini kullanan, özellikle yüz, boyun kaş kaldırma uygulamalarında ve tedavilerinde kullanılan bir yöntemdir. Lazerin ve diğer ameliyatsız yüz gençleştirme tedavilerinde, ulaşılamayan cildin derin dokularına inmesi sebebiyle uygulama sonrasında etkileri farkedilir ve sonuçlar uzun zaman etkisini korur.

Ultherapy cildin derinlerindeki katmanlarına yoğunlaştırılmış ses dalgaları göndererek burada kontrollü hasar oluşturur. Derin dokudaki kollajen üretimi stimülasyonu yapılarak ciltteki lifting etkisi ve sıkılaşma etkisi ile kendini gösterir.

Enjeksiyon, lazer ya da cerrahi bir işlem yapılmadan uygulanan Ultherapy ile günlük yaşantı herhangi bir sekteye uğramadan, nekahat dönemi olmadan uygulanan cilt ve yüz gençleştirme işlemidir.

 

Ultherapy Nasıl Uygulanır?

Ultherapy, ultrason görüntüleme teknolojisini kullanarak, cilt altı doku katmanlarını monitörüne yansıtır. Bağ dokusuna etki ederek, yenilenme sürecine katkı sağlayan travmaları oluşturur. Cildin gerilmesine bağlı olarak yüz, boyun, dekolte ve çene altının gergin olması sağlanır. Deri yüzeyine asla zarar vermeyen bu uygulama ile kesi ya da cerrahi müdahale olmadan ya da iğne izine gerek kalmadan yüz gerdirme işlemi yapılır.

Ultherapy özel uygulama başlığı cilt üzerinde hedef bölgede gezdirilerek cildin en alt katmanları cihaz monitöründe görüntülenir. Deri altı 1,5mm, 3mm ve 4.5 mm derinliğe odaklı ultrason dalgalarının gönderilmesi ile bu bölgelerdeki kollajen üretiminin ısı yoluyla tetiklenmesi şeklinde uygulanır. Kolajen cildin genç kalmasını sağlayan ve vücutta doğal olarak bulunan bir proteindir.  Ultherapy ısı dalgaları lazer cihazının ulaşamadığı derinliğe ulaşabilir. Aynı zamanda bağ dokusunda kontrollü hasar meydana getiren cihaz, elastin yapımını uyarır. Böylelikle cildin istenen onarım süreci başlatılır, sıkılaşma ve yapılandırma işlemlerine bağ dokusu tarafından start verilir. Uzun vadede elastin ve kolajen etkisi net olarak belli olur ve bu etki en az bir yıl devam eder.  

Ultherapy Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Ultherapy uygulama süresi 30 ile 60 dakika arasındadır. Tek uygulama ya da başka bir deyişle tek seans olarak uygulanan yöntem sonrasında kişinin sosyal hayatı etkilenmez. Kişi rutin hayatına rahatlıkla devam edebilir.

Ultherapy Güvenli Bir Uygulama Mı?

Ultherapy cihazı FDA yani Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi tarafından etkinliği ve kullanılabilirliği onaylanmış bir cihazdır. Yapılan birçok klinik çalışmada güvenilirliği ve etkinliği test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

Ultherapy Uygulamasının Sonuçları Hakkında

Non-invaziv yöntemle gerçekleştirilen uygulama sonrasında cilt üzerine bir bakım yapılması gerekmez.  Lazer kullanımda güneş yasağı bulunurken, Ultherapy uygulamasında herhangi bir yasak bulunmaz. Kişinin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen tedavi hizmeti sunması tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Cildin gerginleştirme etkisi yapıldığı ilk andan itibaren hissedilir ve 3-4 ay içinde belirgin olarak uygulama bölgesinde lifting etkisi görülür. Lifting etkisi kişi kalıtsal cilt özelliklerine göre bir yıl ve daha uzun süre devam eder.

Ultherapy Fiyatları Hakkında

Ultherapy, fiyatları uygulama yapılan kliniğe, hekime veya uygulama alanına göre değişiklik gösteren yüz germe prosedürüdür. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Leyla Arvas tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Ultheraphy Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz ve Ultherapy randevunuzu oluşturabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Basın bültenleri