Acun Ilıcalı Medya Patronluğundan Sonra Şimdi de Futbol Takımı Satın Alıyor

Futbol dünyasını sarsan bir gelişme yaşandı. Medya patronu Acun Ilıcalı işleri büyüttü. Futbol takımı satın alıyor.

Acun Ilıcalı Medya Patronluğundan Sonra Şimdi de Futbol Takımı Satın Alıyor
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 01:28

Mesleğe sıradan bir muhabir olarak başlayan sonrasında ise hızla yükselen Acun Ilıcalı medya patronluğundan sonra şimdi de Futbol takımı sahibi oluyor.

Konuyla ilgili Acun Ilıcalı çekinmeden düşüncelerini paylaştı.

Bugüne kadar kariyerinde hızla yükseliş kaydeden ve adeta son 20 yılda Türkiye'nin en zengin insanları arasına girmeyi başaran Acun Ilıcalı sıra dışı yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Son olarak dijital yayın platformu kurmuş ve büyük bir abone kitlesi elde etmişti.

Şimdi ise gözünü spor dünyasına dikti.

Alacağı Futbol takımıyla spor dünyasına da hızlı bir giriş yapacak olan Acun Ilıcalı iddiaları doğruladı ve bizzat gelişmeleri kendisi açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Fanatik'in geçtiği habere göre: Nisan ayında Hollanda ekibi Fortuna Sittard'a veda eden ve İngiltere'den bir kulüp alarak yatırımlarına devam edeceğini duyuran Acun Ilıcalı, Championship ekibi Hull City'yi satın alacağını açıkladı. Hayalinin gerçek olmak üzere olduğunu vurgulayan Ilıcalı, ''Hull City'nin inşallah ileride hocasından, belli futbolcularına kadar Türklerden oluşmasını istiyorum.'' ifadelerini kulandı.