Beşiktaş'tan Cenk Tosun Paylaşımı: 'Yuvana Hoş Geldin Tosun Paşa'

Beşiktaş Kulübü, resmi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, 3,5 sezon siyah-beyazlı formayı giymiş milli futbolcu Cenk Tosun'u tekrardan kadrosuna kattığını 'Yuvana hoş geldin' mesajıyla duyurdu.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun Paylaşımı: 'Yuvana Hoş Geldin Tosun Paşa'
Yayınlanma Tarihi : 03 Temmuz 2022 00:57

31 yaşındaki milli futbolcu Cenk Tosun, İngiltere Premier Lig takımı Everton'tan eski takımı Beşiktaş'a tekrardan transfer oldu. 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017 ile 2017-2018 sezonunun ilk yarısı olmak üzere toplamda 3,5 sezon Beşiktaş'ta forma giyen Tosun'un transfer haberi siyah-beyazlı kulübün sosyal medya hesabından 'Biz ayrılamayız. Yuvana hoş geldin Tosun Paşa' mesajıyla duyuruldu.

Anadolu Ajansı'ndan Murat Kaya'nın haberine göre; Beşiktaş'ın sosyal medya hesabından, golcü Cenk Tosun ile ilgili bir paylaşım yapıldı. "Biz ayrılamayız. Yuvana hoş geldin Tosun Paşa." ifadelerinin yer aldığı paylaşımda, Cenk Tosun'un, Beşiktaş'ın yeni sezon formalarını giydiği bir videoya da yer verildi.

Everton'a Veda Etmişti

Milli futbolcu Cenk Tosun, İngiltere Premier Lig takımı Everton'daki 4,5 sezonluk kariyeri sonrası takıma veda etmişti.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda milli futbolcu, "Burada hayatım boyunca unutamayacağım dört buçuk yıl geçirdim. İnişlerimiz ve çıkışlarımız oldu bu sürede ve artık vedalaşma zamanı geldi. Beraber çalıştığım hocalarıma, takım arkadaşlarıma, personelimize, yönetimimize, başkanımıza ve tabii ki desteklerini hiç esirgemeyen taraftarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duydum ve hayatım boyunca da duymaya devam edeceğim. Everton’ın her zaman kalbimde bir yeri olacak. Bu kulüp inanıyorum ki en kısa sürede potansiyeline ulaşıp çok güzel günler görecek ve ben de o gün geldiğinde bir taraftar olarak sizlerle birlikte bu mutluluğu paylaşacağım." ifadelerini kullanmıştı.

 

Kaynak:Haber Kaynağı