Fenerbahçe'de Kadro Dışı Bırakılan Mesut Özil'den 'Ben Tatil Yapmaya Gelmedim' Açıklaması

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Fenerbahçe'de yaşamayı arzu ettiğim hedefleri gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım' dedi.

Fenerbahçe'de Kadro Dışı Bırakılan Mesut Özil'den 'Ben Tatil Yapmaya Gelmedim' Açıklaması
Yayınlanma Tarihi : 21 Haziran 2022 23:03

İngiltere Premier Lig'de yer alan Arenal'den Fenerbahçe'ye 2021'de transfer olan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, kadro dışı bırakılmasının üzerine, şahsına yönelik itibarsızlaştırma çabalarına sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Anadolu Ajansı'ndan Yunus Kaymaz'ın haberine göre; 33 yaşındaki yıldız futbolcu, "şahsına yönelik itibarsızlaştırma çabalarını engellemek ve camiayı doğru bilgilendirmek adına" sosyal medya hesaplarından açıklama yaptığını aktardı.

Bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarını sürdürdüğünü ve çocukluk aşkına kavuşmak, katkı vermek için sabırla zamanının gelmesini beklediğini belirten Mesut Özil, şunları kaydetti:

"Ben Fenerbahçe'ye ve vatanım Türkiye'ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir amaç ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe'de yaşamayı arzu ettiğim birçok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Hem ben hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe'ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir."

Kaynak:Haber Kaynağı