Ozan Tufan Yenilginin ardından itiraflarda bulundu

A Milli Futbol Takımı oyuncularından Ozan Tufan yenilgi sonrası şaşkına çeviren bir itirafta bulundu: Bu mağlubiyette, sonradan girsem de benim de bir sorumluluğum var.

Ozan Tufan Yenilginin ardından itiraflarda bulundu
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2021 02:32

Türkiye bugün gelen habere çok üzüldü. 6-1'lik Hollanda yenilgisi spor severleri adeta hayal kırıklığına uğrattı. Üzülen isimlerden biri de Ozan Tufan oldu.

Yenilgi sonrası açıklamalarda bulunan Ozan Tufan itiraflarıyla da sosyal medya gündemine oturdu. 

A Milli Futbol Takımı oyuncularından Ozan Tufan, yenilgiden dolayı üzgün olduklarını belirterek, "Kötü bir Avrupa Şampiyonası geçirdik ve bunun etkisi altındayız hâlâ. Herkesten çok özür diliyoruz" dedi.


6-1'lik Hollanda yenilgisinin ardından TRT Spor kameralarına konuşan Ozan Tufan, ağır bir yenilgi aldıklarını belirtti.


Norveç maçının kritik olduğunu ve bu maça odaklanılması gerektiğini vurgulayan Ozan Tufan, "Söylenecek bir şey yok. Ağır ve kötü bir mağlubiyet, bunu beklemiyorduk. Bu mağlubiyette, sonradan girsem de benim de bir sorumluluğum var. İsim vermeden ilerlemek istiyorum, bu takım çok şeyler başardı. Beklenmedik yerlerde beklenmedik galibiyetler aldı.

Bugün üzücü bir şey oldu. Bunu hemen unutmamız lazım. Bu maçı unutup kritik Norveç maçına odaklanmamız lazım. Genç bir kadroyuz, kötü bir Avrupa Şampiyonası geçirdik ve bunun etkisi altındayız hala. Herkesten çok özür diliyoruz" diye konuştu.