THY Avrupa Ligi'nde Taraftarlara Yönelik Değişiklikler Yapıldı

Avrupa Ligi'nden yapılan açıklamada, 2022 THY Avrupa Ligi Dörtlü Final'inden artık taraftarlar, her bir sporcunun smaç veya blok için havada ne kadar kaldığını öğrenebilecek.

THY Avrupa Ligi'nde Taraftarlara Yönelik Değişiklikler Yapıldı
Yayınlanma Tarihi : 16 Mayıs 2022 19:00

Anadolu Ajansı'ndan Fatih Erel'in haberine göre; Türk Hava Yolları (THY), 19-21 Mayıs'ta Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenecek THY Avrupa Ligi Dörtlü Final organizasyonunda, basketbolcuların maçlar sırasında blok ve smaç anında havada kalış sürelerini hesaplayarak canlı yayında paylaşacak.

Avrupa Ligi'nden yapılan yazılı açıklamada, "Belgrad'daki 2022 THY Avrupa Ligi Dörtlü Final, Türk Hava Yolları sayesinde taraftarlara sunulan yeni teknolojik inovasyon seviyeleri ile daha önce hiç olmadığı gibi olacak." vurgusu yapıldı.

Açıklamada, "Basketbolcular smaçlar veya bloklar için yükseldiğinde, taraftarlar her birinin havada ne kadar kaldığını öğrenebilecek. Türk Hava Yolları sayesinde bu hesaplamalar maç esnasında yapılıp paylaşılacak ve taraftarlar canlı yayınlarda bu hesapların keyfini çıkarabilecek." ifadeleri yer aldı.

Ayrıca, Türk Hava Yolları'nın Miles and Smiles programına katılan taraftarlar, metaverse hesaplarını bağlayabilir ve metaverse'deki başarılar aracılığıyla mil toplayabilirler.

Kaynak:Haber Kaynağı