Tottenham, Socios.com Ekosistemine Dahil Oldu

Kuzey Londra kulübü, dünya çapındaki taraftarları ile etkileşim kurmak, taraftarlarına çeşitli ödüller ve deneyimlerle birlikte ayrıcalıklar sağlamak için "Spurs Fan Token" çıkartacak

Tottenham, Socios.com Ekosistemine Dahil Oldu
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2023 12:37

İSTANBUL (AA) - İngiltere Premier Lig temsilcisi Tottenham Hotspur, taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com ekosistemine dahil oldu.

Socios.com'dan yapılan açıklamaya göre Kuzey Londra'nın köklü kulübü, dünya çapındaki taraftarları ile etkileşim kurmak, taraftarlarına çeşitli ödüller ve deneyimlerle birlikte ayrıcalıklar sağlamak için "Spurs Fan Token" çıkartacak.

Futbol, tenis, espor, motor sporları başta olmak üzere 9 farklı branşta birçok takım ile partnerlik kuran Socios.com'un 2 milyondan fazla taraftarın yer aldığı ekosistemine en son dahil olan Premier Lig temsilcisi Tottenham Hotspur oldu. Tottenham'ın fan tokenına sahip taraftarlar, kulüplerinin kendileri için sunduğu birçok ayrıcalıktan da yararlanıp kulüp kararlarında söz sahibi olabilecek.

Dünya genelinde 167 ülkede 2 milyondan fazla taraftar, yeni neslin dijital kulüp üyeliği olarak da tanımlanabilen fan tokenlar aracılığıyla destekledikleri spor kulüplerinin forma dizaynlarından yeni transferlerinin forma numarasına, takım otobüsünden maç bilet fiyatlarına kadar birçok konuda söz sahibi olurken unutulmaz deneyimleri de kazanma fırsatı elde ediyor.


- Spurs Fan Token sahiplerine özel ayrıcalıklar olacak


Yeni iş birliği kapsamında Spurs Fan Token, kulübün üyelik programına ek avantajlar getirecek.

Lansmanın gerçekleştirileceği 4 Ekim Çarşamba gününden sonra 18 yaşından büyük One Hotspur+ üyeleri ve kombine bilet sahiplerine beşer Fan Token, One Hotspur/One Hotspur Connect üyelerine de birer fan token ücretsiz olarak sunulacak.

Taraftarlara e-posta aracılığıyla birer kupon kodu gönderilecek, sonrasında bu tokenlar Socios.com uygulamasından edinilebilecek. Transfer edilemez bu ücretsiz fan token ile kulüple ilgili oylamalara, tahminlere, ödüllü yarışmalara erişilebilecek. Bu sayede puanlar kazanılıp ödül ve deneyimlerin kilidi açılabilecek. Kulüp, Spurs taraftarlarına VIP biletler, Spurs mağaza kuponları, sanal buluşma ve tanışma etkinlikleri gibi ödüller sunacak.

İlk lansmanı takiben fan tokenlar, 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren, üyelik sahibi olmayanlar tarafından da her biri 2 dolar (yaklaşık 55 lira) başlangıç fiyatından alınabilecek.


- Projede hem yerel hem uluslararası taraftarlar ödüllendirilecek


Tottenham Hotspur Kulübü Ticari Satışlar Direktörü Ryan Norys, bu iş birliğinin kulübün ek gelir kaynağı yaratmak üzere yaptığı çalışmaların bir örneği olduğunu belirterek "Kulübümüzle ilgili birbirinden değerli ve çeşitli ödül ve deneyimleri dünya çapındaki taraftarlarımıza sunacağımız için mutluyuz. Fan tokenımız mevcut üyelik programımızın pek çok getirisiyle entegre şekilde ilerleyecek. Socios.com ile hem yerel hem de uluslararası taraftarlarımızı cezbedecek geniş ölçekli ödüller üzerinde çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.


- Premier Lig'de 7 kulüp Socios.com'un partneri


Socios.com Ana Operasyon Direktörü Emma Diskin, Premier Lig'in güçlü ekibi ile yaptıkları bu uzun vadeli yol arkadaşlığı ile ilgili şöyle konuştu:

"Dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar, Socios.com'da fan tokenlar aracılığıyla kulüplerini desteklemenin karşılığında benzersiz deneyimlerle ödüllendiriliyor. Bu lansmanla Spurs taraftarları, kulüple ilgili oylamalar, tahminler, yarışmalar aracılığıyla etkileşimde olacak ve bunun karşılığında puanlar kazanarak yeni ödül ve deneyimlerin kilidini açacak. Bugüne dek 100'den fazla spor organizasyonuna ek olarak 7 İngiliz takımını kucaklamış durumdayız ve uygulamamızı daha da geliştirme yolunda son derece kararlıyız."

Spurs Fan Token sahiplerinin erişebilecekleri ödül ve deneyimlere ilişkin gelişmeler, ilerleyen günlerde duyurulacak.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA)

Kaynak:Haber Kaynağı