Vefa Temel, Bursaspor ile Yollarını Ayırdı

Genç futbolcusu Vefa Temel, TFF 2. Lİg'e gerileyen Bursaspor ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshederek yollarını ayırdı. Temel ile birlikte Bursaspor bir kez daha ayrılık haberlerine imza attı.

Vefa Temel, Bursaspor ile Yollarını Ayırdı
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2022 17:05

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Bursaspor'un genç futbolcusu Vefa Temel, sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Spor Toto 1. Lig'den TFF 2. Lig'e gerileyen Bursaspor'da üzücü bir ayrılık daha yaşandı. Yeşil-beyazlı takımın genç futbolcusu Vefa Temel, sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Kontratı 2023'e kadar devam eden ancak sözleşmesinde bulunan madde sebebiyle geçen sene oynadığı maç sayısının az olması sebebiyle 20 yaşındaki futbolcu, kulüpten ayrıldı.

Sözleşmesini feshetme hakkını kullanan Vefa Temel, Bursaspor taraftarından da oldukça büyük tepki topladı. Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, konuyla ilgili daha önce yaptığı açıklamada, Vefa'nın böyle bir hakkı olduğunu ancak kendilerine henüz gelen bir bildirinin olmadığını söylemişti. Bursaspor Kulübü, yine genç bir oyuncusundan bonservis bedeli kazanamadan yollarını ayırmış oldu.

Kaynak:Haber Kaynağı