Yandaşlar Hedefte Göstermişti Ebrar Karakurt Türkiye'den Ayrılıyor

Bir süre önce yandaşların da hedef gösterdiği Ebrar Karakurt'un Türkiye'den ayrılacağı öğrenildi. Gideceği ülke de belli oldu

Yandaşlar Hedefte Göstermişti Ebrar Karakurt Türkiye'den Ayrılıyor
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2021 19:00

Başarısıyla herkesin sevgisini ve hayranlığını kazanan Ebrar Karakurt'tan kötü haber geldi.

Türkiye'nin milli gururlarından biri haline dönüşen Ebrar Karakurt'un Türkiye'den ayrılacağı öğrenildi.

Başarısı öylesine hayran bıraktı ki hatta gazeteci Fatih Portakal bile sosyal medyasından ona hasta olduğunu açıklamıştı.

Bir süre önce yandaşların da hedef aldığı Ebrar'ın bundan böyle İtalya'da olacağı öğrenildi. Ebrar'ın vedası sadece ona hayran olanları değil arkadaşlarını da çok üzdü. Ebrar için bir veda partisi de düzenlendi.

Dün adeta Instagram Ebrar için düzenlenen veda partisiyle yıkıldı. Konuyu haberleştiren Mynet veda partisi hakkındaki ayrıntıları okuyucularla paylaştı. Oldukça renkli görüntülere sahne olan veda partisinden bazı fotoğraflar da geldi:

Filenin Sultanları'nın en skorer ismi Ebrar Karakurt, kulüp kariyerine İtalyan takım Novara'da devam edecek. Karakurt'un veda partisi ise sosyal medyada damga vurdu.


Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, İtalya ekibi Igor Gorgonzola Novara’ya imza atarak yurt dışına transfer olma hayalini gerçekleştiriyor.

640xauto.jpg

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın pasör çaprazı 21 yaşındaki Karakurt, Tokyo 2020 ve CEV Avrupa Şampiyonası'nda adını resmen tarihe kazıdı.

Avrupa Şampiyonası üçüncülük madalyasıyla yurda dönen milli voleybolcuyu bir sürpriz karşıladı.

EBRAR'A VEDA PARTİSİ


Takım arkadaşları Ebrar'ın İtalya yolculuğu öncesi bir veda partisi düzenledi. Kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarının renkli anlarını sosyal medya hesabından paylaşan genç voleybolcu, yeni serüveni için oldukça heyecanlı.