Yılmaz Vural'ın itirafları Buket Aydın'ın ağzını açık bıraktı! ''Bu yaptığım dünyada yok''

Türkiye benim değerimi bilemedi diyen Yılmaz Vural yaptığı itiraflarla Buket Aydın'ı şaşkına çevirdi. Haber Global ekranlarında konuşan Yılmaz Vural "Evliya Çelebi gibiyim'' açıklamasında bulunarak spor ve magazin dünyasını da sarsan itiraflarda bulundu

Yılmaz Vural'ın itirafları Buket Aydın'ın ağzını açık bıraktı! ''Bu yaptığım dünyada yok''
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2022 01:05

Bir süredir gündemde olmayan Yılmaz Vural yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Haber Global'de Buket Aydın'a konuk olan Yılmaz Vural dikkat çeken itirafları peş peşe sıraladı.

Programda Yılmaz Vural şunları söyledi;

Birçok takımı çalıştırdığını söyleyen Vural, Türkiye'nin kendisine yeteri kadar değer vermediğini söyledi.

640xauto-001.jpg

Çalıştırdığı takımların sayılmasının ardından araya giren Yılmaz Vural, "24 değil, 30 takım çalıştırdım, 38 tane de sözleşme imzaladım. Siz yanlış not almışsınız. Ayrıca bu Türkiye değil, dünya rekoru. Bu yaptığımın örneği dünyada yok." dedi. Bu sözlerin ardından Buket Aydın'ın ağzı açık kaldı. Yılmaz Vural'ın 30 takım çalıştırdığına inanamayan Aydın, şaşkınlığını canlı yayında gizleyemedi.

SİTEM ETTİ DEĞERİMİ BİLMİYORLAR

Yılmaz Vural programın devamında sözlerini şöyle sürdürdü;

"Evliya Çelebi gibiyim. Türkiye'nin her yeri hakkında bilgi sahibiyim. Bu ülkenin kasabalarına kadar 81 elayetini gezdim. Türkiye'de aç kalmayacak insanlardan bir tanesiyim. Nereye gitsem tanıdığım var. Türkiye'nin insanı çok güzel. Ama bana görev vermiyorlar, değerimi bilmiyorlar"

Kaynak: Mynet.com