Star Tv Ana Haber sunucusu Nazlı Çelik ilk kez kızıyla paylaşım yaptı benzerlikleri şok etti..

Star Tv Ana Haber sunucusu Nazlı Çelik ilk kez kızıyla paylaşım yaptı benzerlikleri şok etti..

Star TV'nin Ana Haberlerini sunan Nazlı Çelik, kızı ile ilk pozunu paylaştı. Kızı Kayra ile fotoğraf paylaşan sunucuya övgüler yağdı. Benzerliklerine inanamayacaksınız... Ünlü sunucunun kızıyla benzerliği şaşkınlığa uğrattı.

Ünlü haber sunucusu Nazlı Çelik güzelliği ve başarısı ile dikkat çeken isimlerden. Nazlı Çelik son olarak O Ses Türkiye'de sesi ile büyülemişti. Nazlı Çelik, instagram hesabında yaptığı paylaşımda kızı ile göründü. Çelik'in kızı ile olan benzerliği de oldukça ilgi çekti. 

Sesiyle büyüledi

Nazlı Çelik geçtiğimiz yılbaşında O Ses Türkiye'de görünmüştü. Ünlü haber sunucusu sesi ile izleyenleri büyülemişti. 2021 Yılbaşı Özel programında Sezen Aksu'dan Masum Değiliz parçasını seslendiren Nazlı Çelik övgülere boğulmuştu.

5a.jpg

Kızı ile fotoğrafını paylaştı

Sevilen sunucu instagram hesabından kızı ile olan bir pozunu paylaştı. Sunucunun kızı ile olan benzerliği fotoğrafa yansıdı. Kızı Kayra ile olan pozuna beğeniler yağarken, takipçileri benzerlikleri hakkında yorumlar yaptı.

Nazlı Çelik kimdir?

İstanbul doğumlu güzel sunucu 1977 senesinde hayata geldi.  Doğuş Holding'in yöneticileri olan Yücel ve Semra Çelik'in kızı olan Nazlı Çelik, lise hayatını İsviçre'de geçirdi. ABD'nin Boston eyaletinde televizyon ve psikoloji eğitimi alan güzel sunucu, 1999 senesinde ülkeye dönüş yaptı. Ülkeye döndükten sonra ilk olarak NTV'nin polis adliye muhabirliğini yaptı. Pek çok kanalda sunuculuk ve spikerlik yapan Çelik, 2006 senesinden bu yana Star Haber'de sunuculuk görevini devam ettiriyordu. Murat Çelik'in Star TV'yi bırakmasının ardından muhabirlikten ayrılarak Hafta Sonu Haberlerini sunmaya başladı. 2011 senesinde de Uğur Dündar'ın Star TV'yi bırakması ile hafta içi haberliğine geri döndü. İki evlilik yapan Çelik'in bir de Kayra isminde kızı var.