Star TV Ekranlarının Sevilen Dizisi Aniden Final Yaptı Kimsenin Haberi Olmadı

Star TV Ekranlarının Sevilen Dizisi Aniden Final Yaptı Kimsenin Haberi Olmadı

Star TV'de yayınlanan iddialı tv dizisi final kararı aldı. Apar topar finale giden dizi seyircisini şaşkınlığa uğrattı. Sevilen dizinin neden final yaptığı merak edilirken kanaldan gelmeyen açıklama da şok etti.

Star TV ekranlarına yayınlanan Kağıt Ev dizisi son bölümü ile ekranlara veda etti. Sevilen dizinin final kararı seyirci ile beraber herkesi şaşırttı. Çünkü kanal yönetiminden final duyurusu gelmemişti. Seyirci ise final yazısını görünce resmen bozguna uğradı.

Sezonun en şanssız kanalı Star TV oldu

Bu sezonda başarılı bir performans sergileyemeyen STAR TV'de resmen finale gitmeyen dizi kalmadı. Başrollerinde Elçin Sangu ve Mehmet Ozan Dolunay'ın rol aldığı İyi Günde Kötü Günde adlı dizi reytinglerde tutunamayınca dizi yayından kaldırılmıştı. Dizinin erkenden yayından kaldırılması eleştirilere neden olsa da Star TV finallerin ardı arkasını kesmedi.

Sonrasında seyircinin hiç dikkatini çekmeyen Güvercin dizisi de final yapmıştı. Ardından Sol Yanım dizisi de iyi bir başlangıç yapsa da on ikinci bölümde finale gitti. Babil dizisi ise ikinci şansı alsa da yine reytinglerde tutunamadı ve sonlandı. Özcan Deniz'in yer aldığı ve çekimlerine yurt dışında başlanan Seni Çok Bekledim dizisi de sadece on üç bölüm sürmüştü. Neslihan Atagül'ün rahatsızlanması ile kötüleşen Sefirin Kızı da 52 bölüm ile sonlandı.

Aniden gelen final haberi şok etti

Kağıt Ev dizisi ise Star TV için son umuttu. Hatta Sefirin Kızı'nı başka güne koyan Star TV, pazartesi akşamına Kağıt Ev'i yerleştirmişti. Ancak dizi reytinglerde istenilen performansı bir türlü sergileyememişti. İlginç hikayesi ile sosyal medyada çok takip edilse de kanal yönetimine bir fayda sağlamayan dizi sekizinci bölümü ile ekranlara veda etti. Kağıt Ev'in final iddiaları ortada dolaşsa da son bölüme kadar Star TV'den de yapım ekibinden de herhangi bir açıklama gelmemişti. Entrikalı dizi Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın başarılı performansı ile genç oyuncu Helin Kandemir'in yeteneği ile sevilmişti ancak mecburi olarak son buldu. 

En Yeniler