Star Tv'de yayınlanan Sefirin kızı dizisinden Neslihan gidince yerine ünlü bir oyuncu hemen geldi! Bomba transfer

Star Tv'de yayınlanan Sefirin kızı dizisinden Neslihan gidince yerine ünlü bir oyuncu hemen geldi! Bomba transfer

Star TV'nin sevilen dizisinde üzen ayrılık sonrasında flaş bir gelişme yaşandı. Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi konan Neslihan Atagül'ün veda etmesinden sonra Nare karakteri başka bir oyuncuya devredildi.

Star TV'nin sevilen dizisi geçtiğimiz hafta seyircileri şok eden çok üzücü bir ayrılık yaşamak zorunda kalmıştı. Oyuncu Neslihan Atagül'e konan teşhis sonrasında oyuncuya on gün rapor verildi. Ancak Atagül dinlenmesi gerektiği için diziye veda etti.

Yapım şirketi de Atagül'ün tüm çabası için teşekkür mesajı yayınladı ve seyircilere de Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül'ün diziden ayrıldığını  duyurdu. Atagül'ün ayrılması ise Nare karakterinin akıbetini bulanıklaştırmıştı. Ancak yapım ekibi başka bir oyuncu ile anlaşarak senaryoyu kurtardı. Atagül'ün yerine gelen oyuncu ise Atagül'e olan benzerliği ile dikkat çekti.

Büyüküstün devraldı

Neslihan Atagül'ün yerine gelen oyuncu ise çok tanıdık bir isim. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Atagül'ün yerine artık Sefir'in Kızı dizisinde Nare karakterine hayat verecek. Oyuncunun Atagül ile olan benzerliği şaşırtırken diğer bir şaşırtan özelliği ise yaşı. Tuba Büyüküstün ile Neslihan Atagül arasında on yaş fark var ancak Büyüküstün yaşını hiç belli etmiyor. Güzel oyuncu, Nare karakterini Atagül'den devralarak dizinin senaryosunu kurtaracak.

Tuba Büyüküstün kim?

Annesi Kırım babası ise Girit göçmeni olan Büyüküstün İstanbul'da hayata gözlerini açtı. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde tamamlayan başarılı oyuncu Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden diplomasını aldı. Dizilerde oynamaya 2004 senesinde başlayan güzel oyuncu, Kanal D'de Sultan Makamı dizisinde dört bölüm göründü. 

Cevheri anlaşılan Büyüküstün aynı sene Çağan Irmak'ın yönetmiş olduğu ve büyük ses getiren Çemberimde Gül Oya dizisinde de rol aldı. İlk başrol deneyimini ise aynı sene Gülizar dizisinde oynadı. 

Onur Saylak ile evlenen oyuncu 2017 senesinde boşandı. İki kızı olan Büyüküstün,'ün son projesi ise Sefir'in Kızı olacak.