Star TV'nin dizisi Sefir'in Kızı acı haberi paylaştı. Nare karakteri artık...

Star TV'nin dizisi Sefir'in Kızı acı haberi paylaştı. Nare karakteri artık...

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'ndan kötü haber duyuruldu. Nare karakteri ile ilgili duyuru yapan dizi yönetimi ne dedi? Oyuncu Neslihan Atagül Doğulu'nun hayranları ise yasa boğuldu. İşte o mesaj..

Star TV'de yayınlanan başarılı dizi Sefir'in Kızı dizisinden ayrılık haberi geldi. Oyuncu Neslihan Atagül Doğulu'nun hastalanması sonrasında senaryoda mecburi değişiklik yapıldığı bildirildi. Dizinin twitter hesabından yapılan paylaşımla birlikte Atagül'e veda edildi.

Hastalığı galip geldi, diziden ayrıldı

Sefir'in Kızı dizisinde büyük bir ayrılık yaşandı. Dizinin önemli bir karakteri olan Nare, oyuncu Neslihan Atagül'ün rahatsızlanması nedeniyle artık senaryo dışı kalacak. Neslihan Atagül'ün rahatsızlanarak birden kilo vermesi ile hastaneye kaldırılmıştı. Geçirgen bağırsak sendromu yaşayan Atagül'e on günlük rapor verilmişti. Ancak sağlık durumu nedeniyle dizi gidişatına şimdiden yön verildi ve Atagül, diziden ayrılmaz zorunda kaldı.

Star TV'de reyting rekorları kıran dizinin twitter hesabından ise bir ayrılık mesajı paylaşıldı. Mesajda oyuncu Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık problemleri sebebi ile dizinin hikayesinde ve senaryosunda bazı değişikliklere gidilmek zorunda kalındığı dile getirildi. Bu sebeplerle dizinin yeni bölümlerinde Neslihan Atagül Doğulu'nun yer alamayacağını üzülerek açıklayan ekip, dizideki en kıymetlilerinden olarak nitelendirilen Nare karakterine hayat veren Atagül'e başarılı ve azimli çalışması için teşekkür edildi.  Ayrıca geçmiş olsun dileklerini de sunan ekip, Atagül'ün artık dizide olmayacağını bildirdi.

Yabancı hayranları geçmiş olsun diledi.

Atagül'ün hayranları ise yasa boğuldu. Takipçilerden gelen yorumlar "Bari final yapsaydı bu saatten sonra yarım kaldık" şeklinde oldu. Dizinin yabancı ülkelerden de hayranları bulunuyor. Öyle ki twitter paylaşımının altında Atagül'e İngilizce olarak geçmiş olsun dilekleri sunuldu.

Neslihan Atagül Doğulu da bir ayrılık mesajı yayınlayarak hem ekibine hem de izleyicilere veda etti.