Şubat ayı astrolojik olaylar

Şubat ayına Ay; yay burcunun son derecelerinde olduğu sıralarda giriyoruz. Saat 03:47'de Ay oğlak burcuna geçiş yapacak. Şubat ayı hareketli bir ay olacak. Bu ay burç değiştiren gezegenler olacak. İşte Şubat ayı; Ay ve Gezegen burç değişim tarihleri:
1 Şubat - 3 Şubat : Ay; Oğlak burcunda
3 Şubat - 6 Şubat : Ay; Kova burcunda
5 Şubat : Kova burcunda Yeniay
8 Şubat - 11 Şubat : Ay; Balık burcunda
10 Şubat : Merkür; Balık burcuna geçiş yapıyor.
11 Şubat - 13 Şubat: Ay; Boğa burcunda
13 Şubat - 15 Şubat: Ay; ikizler burcunda
14 Şubat: Mars; Boğa burcuna geçiş yapıyor.
15 Şubat : Ay; Betelgeuse sabit yıldızı kavuşumu ( Dua, dilek zamanı)
15 Şubat - 17 Şubat : Ay; Yengeç burcunda
16 Şubat : Ay; Sirius sabit yıldızı kavuşumu (Dua, dilek zamanı)
17 Şubat- 19 Şubat : Ay; Aslan burcunda
18 Şubat : Chiron; Koç burcuna geçiş yapıyor.
19 Şubat : Güneş; Balık burcuna geçiş yapıyor.
19 Şubat - 21 Şubat : Ay; Başak burcunda
19 Şubat : Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek
21 Şubat - 23 Şubat : Ay; Terazi burcunda
23 Şubat - 26 Şubat : Ay; Akrep burcunda
26 Şubat - 28 Şubat : Ay; Yay burcunda
28 Şubat : Ay; Oğlak burcunda olacak.
KÜÇÜK TÜYOLAR
Ay, Koç burcunda; olduğunda aktif, girişimci, sabırsız ve acelecilik verir. Acelecilik yüzünden dikkatimiz dağınık olacağından küçük kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var.
Ay, Boğa burcunda; olduğunda maddi kaynaklara daha çok önem veririz. İştahımızda artma olabilir. Kilo alabilirsiniz dikkat diyorum.
Ay, ikizler burcunda; olduğunda değişken ruh halinde oluruz. Hareketli olma isteği, sürekli konuşmak gibi davranışlar gözlemlenir.
Ay, Yengeç burcunda; olduğunda aile, sevgi ve ihtiyaçların giderilmesi gibi konular gündemde olur. Duygularınızı daha rahat ifade edebilirsiniz. Bitkilerinize bakım yapabilirsiniz. Onları sulayabilirsiniz.
Ay, Aslan burcunda; olduğunda odak noktası, lider olmak isteyebiliriz. Sanatsal faaliyetler de bulunmak, eğlenme isteğinde artış görülecektir. Saçınızı bu sürede kestirirseniz daha güzel görünecektir. Kişisel bakım yapabilirsiniz.
Ay, Başak burcunda; olduğunda detaycı, titiz ve temizlik hijyen ile ilgili konularda daha dikkatli oluruz. Bu zaman diliminde detay gerektiren, titizlik gerektiren işlerimizi halledebiliriz.
Ay, Terazi burcunda; olduğunda denge, uyum gibi konular gündem de olur. Kendimizi güzelleştirebiliriz. Alışveriş yapabilir. İlişkilerimizi sağlamlaştırabiliriz.
Ay, Akrep burcunda; olduğunda kıskançlık ve kuşkulanma gibi duygularda artış yaşanır. Bu süreçte gizli olan olayları ortaya çıkartmaya çalışabilirsiniz. Bitkilerinize bakım ve sulama yapabilirsiniz.
Ay, Yay burcunda; olduğunda yeni yerler keşfetmek, gezmek isteyebiliriz. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken ise aşırıya kaçmamaya çalışın.
Ay, Oğlak burcunda; olduğunda konuşmalarınıza dikkat edin kırıcı olabilirsiniz. Disiplin gereken konularda çalışma yapabilirsiniz. Cilt ve tırnak bakımınızı yapabilirsiniz.
Ay, Kova burcunda; olduğunda orijinal sıra dışı fikirler üretebiliriz. Yeni hobilere başlamak için uygun bir zamandır.
Ay, Balık burcunda; olduğunda hayal gücünüz artar, sezgileriniz artar. Hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Rüyalarınızda artış olabilir. Ayak bakımınızı yapabilirsiniz. Bitkilerinize bakım ve sulama yapabilirsiniz.
Her günü dolu dolu geçecek bir Şubat ayı bizleri bekliyor olacak. Bunlarla ilgili yazılarımı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım. Sevgilerimle...
 

Önceki ve Sonraki Yazılar