Şubat Ayı Burç Yorumları

Geçmişi değiştiremezsiniz, fakat gelecekte hayata yüksek farkındalıkla bakabilirseniz; işte o zaman gelecek daima elinizde olacaktır. Önce kendinizi tanımalısınız. Doğum haritanız sizin bir parmak iziniz gibidir. Unutmayın; gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır. Neyi neden yaşıyorsunuz? Her şey haritanızda gizlidir. Astroloji fal değildir. Matematiksel hesaplamaların yapıldığı; astronominin kullanıldığı, gezegen hareketlerinin insan psikolojisi üzerindeki etkilerinin incelendiği bir bilim dalıdır. 

Aylık burç yorumlarını burada yazacağım. Fakat bilinmesi gereken; herkesin haritası farklıdır. İkiz kardeşlerin bile aralarında uzay zaman diliminde 40 km vardır. Burç yorumlarını okurken Burcunuzla beraber Yükselen burcunuzu da okumanız gerekir.

 

KOÇ BURCU

Sürekli konuşmak isteyeceksin. Yalnız biraz karamsar olacaksınız. Yeni ayın etkisi ile psikolojik sorunlar ortaya çıkabilir. Geçici bir durum olduğunu bilmenizi isterim. 4 Şubat' da gerçekleşecek yeni ay ile beraber aile ve sevgi ilişkilerine daha dikkat etmeniz gerekiyor. İş ortamında disiplinli çalışmak zorundasınız. Bu ay harcamalarınızı kısıtlamanız gerekecek. Bütçenizi planlamayı unutmayınız. 19 Şubat'ta meydana gelecek dolunayın etkisi ile iş ortamında titiz ve detaycı davranabilirsiniz. İşle ilgili yeni fikirler gündeminize gelebilir. Bu süreçte ani kararlar almaktan kaçının.

 

BOĞA BURCU

Hareketli bir Şubat seni bekliyor. Arkadaş çevrenizle geçireceğiniz zamanlar da artış olacak. Sosyalleşeceğiniz günler sizi bekliyor. Ani olarak gribal bir enfeksiyon nedeniyle hastaneye gitmeniz gerekebilir. Dikkatli olunuz. 5 Şubatta meydana gelecek yeni ayla beraber seyahat konuları gündeme gelebilir. Maddi sıkıntılara dikkat ediniz. 19 Şubatta meydana gelecek dolunay ile beraber sosyalleşmeyi bir kenara bırakıp, işlerinize yöneleceksiniz. Sağlığınızla daha yakından ilgileneceksiniz. Hayallerinize kavuşmak için Anka kuşu misali küllerinizden yeniden doğmak isteyeceksiniz. Bu sürede kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU

Yakın çevrenle olmak isteyebilirsin. Fakat tartışmalardan uzak dur. Maddi kaynaklarınızı artırabileceğiniz bir aydasınız. İkili ilişkilerden ve ortaklıklardan maddi kazanç sağlayabilirsiniz. 4 Şubat yeniay ile birlikte çok çalışmak isteyebilirsiniz. Zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık konuları gündeme gelebilir. 19 Şubat dolunay ile birlikte görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ani seyahatler gündeme gelebilir.  Ayın sonuna doğru sosyalleşeceksin. 

 

YENGEÇ BURCU

Sağlıklı bir ay seni bekliyor. İkili ilişkileriniz de kısıtlayıcı tavırlarınıza dikkat ediniz. Evli çiftler eşinizle problemleriniz olabilir. Konuşarak halledebileceğinizi unutmayınız. Bazı yengeçler bu ay taşınabilir. Seyahatler 4 Şubat yeni ay ile birlikte gündeminize gelecektir. Yurt dışı bağlantılı iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Kariyer alanında işinizde önünüzü göremeyebilirsiniz. Yeni kararlar almaktan kaçının. Sosyal çevrenizle ani bir ayrılış, kopuş yaşayabilirsiniz. Özellikle bir kadının çıkaracağı fesatlık yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir. 19 Şubattaki Dolunay ile beraber yakın çevrenizle seyahatler planlayabilirsiniz. İş yerinde hayalci davranabilirsiniz. Önünüzü görmeden yapacağınız iş görüşmeleri size zarar verebilir dikkat diyorum.

 

ASLAN BURCU

Ailenle beraber iletişimin bol olduğu bir ay geçireceksin. Yakın çevreni büyüteceksin. Yalnız yakın çevrenden borç para isteyen kişilere borç vermeni tavsiye etmem. Zira geri dönüşü çok sıkıntılı olur. İkili ilişkilere dikkat. Ani tartışmalar, kavgalar, ayrılıklar yaşayabilirsiniz. 4 Şubat yeniayı ile beraber evli çiftlerin eşleri ile daha yakından ilgilenmelidir. Eşinizin konuşmasına, davranışlarına takılıp kalmayın. Kariyer alanında ani değişimler söz konusu olabilir. Dikkatli olmalısınız. Özellikle imzalayacağınız sözleşmelere dikkat ediniz. 19 Şubattan itibaren  gelirlerinizde artma yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle diş,kemik ve cilt sağlığınıza dikkat ediniz.

 

BAŞAK BURCU

Aile içi sözel tartışmalardan uzak durunuz. Gerginlikler yaşayabilirsiniz biraz sivri dilli olmayı bir kenara bırakın. Jüpiter 4. evinizde aile içini güzelleştirmek için orada. Ailenizle beraber aktiviteler yapabilirsiniz. 4 Şubat Yeni ay ile beraber iş ortamında iletişim hızlanacak. Zihinsel çalışmalar hız kazanacak. Sağlığınız güzel bir problem gözükmüyor. Yoğunluktan dolayı zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz. Dinlenmeyi ihmal etmeyiniz. Ailecek çıkacağınız beklenmedik ani seyahatler gündeminize gelebilir. 19 Şubattan itibaren dış görünüşünüz de yapmak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde yalan konuşmalar sonucu kandırılabilirsiniz dikkat ediniz. Evli çiftler dolunay ile birlikte evliliklerinizde sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Daha sakin ve anlayışlı olunuz. 

 

TERAZİ BURCU

Aile büyüklerinizden bir erkekle fikir ayrılıkları yaşayıp tartışabilirsiniz. Bazı Terazilerin aile içinde yaşadıkları sorunlar ani bitişlere sebebiyet verebilir. Yürümeyen ilişkiler son bulacaktır. Sağlığınıza dikkat etmekte yarar var duygusal yaralanmalar sonucu psikolojiniz ve sağlığınız bozulabilir. Unutmayın ne yaşarsanız yaşayın her zaman daha iyiyi yaşayabilmeniz içindir. 4 Şubat yeniay ile birlikte yakın çevrenizden maddi destek alabilirsiniz. 19 Şubattan itibaren dolunayın etkisiyle çocuğu olanlar çocuğu ile birlikte çeşitli aktivitelere katılabilir. Çocuğu olmayanlar kurslara kayıt olup eni hobiler edinebilir, yeni sosyal çevre sağlayabilirler. Ay sonuna doğru sosyalleşeceksiniz. Ay sonuna doğru başkalarından elde ettiğiniz finansal kaynaklar beklediğinizin altında olabilir temkinli olmalısınız. 

 

AKREP BURCU

Maddi kaynaklarını artırabileceğin bir ay olacak. İşle ilgili yapacağınız görüşmeler sıkıntısız geçecek. Çok çalışacağınız bir ay sizi bekliyor. Yakın çevrenizle, aile büyüklerinizle görüşmeye fırsat bulamayabilirsiniz. 4 Şubat Yeni ay ile beraber aile içi iletişim artacak. Bu fırsatı değerlendirin. Çocuğu olanlar çocuklarıyla yakından ilgilenmelidir. Kafanızdan yaralanabilirsiniz dikkatli olun. Sağlık problemlerini çabuk atlatacaksınız. Evli olanlar evliliklerinde takıntılarına ve tartışmalarına son verme zamanı geldi. Ayın 19 da meydana gelecek dolunay ile birlikte iş yükünüz artacak ve ailenizle yeteri kadar ilgilenemeyeceksiniz. Bu yüzden 19 Şubat'a kadar olan süreyi iyi değerlendirmelisiniz.

 

YAY BURCU

Dış görünüşünü değiştirebilirsin. Bu ay hareket etmelisin yoksa kilo alabilirsin. Kendinle ilgilenebilir ve güzellik bakımları yapabilirsin. Tırnak bakımı ve diş bakımı özellikle tavsiye ederim. Geçmişte yapmış olduğunuz harcamalar bu ay bütçenizi zorlayacak dikkatli olun. Bu ay kemerleri sıkma zamanı harcamalarınızı disiplinli kontrollü yapmalısınız. Yeni ay ile beraber yakın çevrenizle daha sıkı iletişim halinde olmak isteyeceksiniz. Bu yakın çevrenizdeki kadınlara dikkat ediniz fesatlık yapabilirler. Her söyleneni hemen uygulamayın. Bir düşünün yararınıza mı olacak zararınıza mı? Aile içinde hayal kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bir hobi ya da uğraştığınız bir sanat ya da spor varsa bırakabilirsiniz. Dolunay ile beraber bol bol seyahatler gündeminize gelecek. Kimisi kısa şehir içi olurken kimisi uzun şehir dışı seyahatleri olacak. Maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz dikkatli harcamalarınızı yapın.

 

OĞLAK BURCU

Bu ay maddi kaynaklarda değişimler yaşayacaksın. Yeni kazançlar elde edebileceğiniz yeni fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu ay dikkat etmeniz gereken en önemli şey yalan yanlış haberler. Dolandırıcılara karşı temkinli olunuz. Yakın çevrenizden borç isteyenlere borç verdiğiniz taktirde geri dönüşü olmayacak. Aile içi beklemediğiniz ani olaylar olabilir. Sağlığınız da problem yok. Olanlar ise hızla iyileşecek. Dolunay ile beraber başka insanlar vasıtasıyla gelecek finansal kaynaklar sizi rahatlatacaktır. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimi yapmaya kalkışırsanız çeşitli problemler yaşayabilirsiniz.

 

KOVA BURCU

Dış görünüşünde değişiklikler yapabileceğin bir ay seni bekliyor. Özgür düşüncelerini ifade etmek isteyebilirsin. Maddi kaynaklarında sıkıntılar meydana gelecek dikkatli harcama yapmalısın. Ani kısa seyahatler, ziyaretinize gelecek misafirler 4 Şubattan itibaren gündeminizde olacak. Sosyal çevrenizde aktif olacağınız, yeni insanlarla tanışacağınız bir ay. Disiplinli harcamalarınızı bütçenizi planlarsanız finansal sıkıntı çekmezsiniz. Aile büyüklerinin sağlık sorunları gündeme gelecek ve hastaneye gitmek zorunda kalabilirsiniz. Ayın 19 da olacak dolunay ile beraber ben biz ilişkileri gündeme gelecek. Ben derken biz demeyi öğreneceksiniz. Çocuğu olanlar çocuklarına disiplini öğretmeye çalışırken sevgi vermeyi unutmayın. Çocuğunuzla yakından ilgilenin. 

 

BALIK BURCU

Alıngan tavırlar içine girebilirsin. Moralini yüksek tutmalısın. Maddi açıdan ani kazançlar elde edebileceğin fırsatlar gündeme gelecek. Yeni ay ile beraber sosyal ortamlara katılamayacaksın. Kendini işine vermen gerekecek. Bu ay romantik hissedebilirsin kendini. Sezgilerinde artış hissedebilirsin. 19 Şubattan itibaren ikili ilişkilerinde daha detaycı ve titiz davranacaksın.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar