Survivor'daki Gerginliğe Acun El Attı! Yarışmacılar Arasındaki Gerginlik Diskalifiye İle Mi Sonuçlandı?

Survivor'daki Gerginliğe Acun El Attı! Yarışmacılar Arasındaki Gerginlik Diskalifiye İle Mi Sonuçlandı?

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında ortam iyice grildi. Yaşana tartışma sonrasında Ilıcalı'dan tepkili bir açıklama geldi. Acun Ilıcalı'yı da geren gelişme ne? Diskalifiye gelecek mi? Adadan ayrılan isimle ilgili bomba iddia...

TV8'de yayınlanan sürükleyici yarışma Survivor'da büyük gerginlik! Biri adaya veda edebilir. Acun Ilıcalı el atmak durumunda kalınca bakın ne gelişmeler yaşandı.

Büyük adrenalin dolu Survivor yarışmasında öyle bir gerginlik yaşandı ki Acun Ilıcalı olaya müdahil oldu. Konseyin toplanması ile durumu bir bir açıklayan Ilıcalı, birinin de adaya veda etmesi gerektiğini duyurdu.

Çağrı ile Poyraz arasındaki gerginlik

Birbirleri ile tartışmaya tutuşan Poyraz ve Çağrı arasındaki polemik konseyin de gündemine taşındı. Aralarındaki tartışma hakkında konuşan Çağrı konseyde yanlış anlaşılmaktan korktuğunu dile getirirken market oyunu esnasında çok büyük bir gürültü olduğunu ifade etti. Özellikle bir kişinin bu gürültüye sebep olduğunu açıklayan Çağrı, açlık ile birlikte duygusal bir gerilim yaşandığını açıkladı. Ağzından istemediği bir kelime çıktığını, istemsiz olarak "yeter" sözcüğünü kullandığını kaydeden Çağrı, kimsenin şahsına böyle bir şey olamaz sözlerini açıklamasına ekledi.

Poyraz'ı işaret ederek her zaman kendisine "Ağabey" şeklinde hitap ettiğini açıkladı ve kendisine birden "Çağrı sen karışma" deyince ani bir gerginlik yaşadığını dile getirdi.

Poyraz ise kendisine ağabey dediği kişinin bu şekilde bir tepki göstermesine, suratlarına doğru hakaret etmesine sinirlendiğini ve bu şekilde artık ağabeylik bir durumunun kalmayacağını söyledi. Çağrı'ya sakin olması gerektiğini söylediğinde kendisine "Sen de artistlik yapma gözlüklü kolej çocuğunu oynama" şeklinde hakaretler savunduğunu açıklayan Poyraz, böyle saygısız kelimeler duymak istemediğini açıkladı.

Ilıcalı açıklama yaptı

Acun Ilıcalı da görüntüleri seyrettiklerini açıkladı. Çağrı'ya yönelen Ilıcalı, konuyla ilgili olarak ağzından bir kelime çıkmış olabileceğini ancak sonrasında da agresif hareketlerini devam ettirdiğini dile getirerek örünün olmadığını söyledi. Ilıcalı, konunun bu sebeple fazla uzadığını açıklarken, kelime için uyarıda bulunurduk ancak tansiyonun fazla yükseldiğini dile getirdi.
Bir kişi gidecek

Fragmanda yayınlananlara göre ise Acun Ilıcalı, Poyraz ile Duygu arasında da bir gerilim yaşandığı görüldü. Ilıcalı da konseyde final adaylarından biri olarak değerlendirdiği bir kişinin doktor raporu nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı.

İlgili Haberler