TakaTuka.com, Ayakkabı Dikeyinde Yükselen İvmesini Devam Ettiriyor!

TakaTuka.com, Ayakkabı Dikeyinde Yükselen İvmesini Devam Ettiriyor!

İki yıllık bir geçmişe sahip olmasına karşın, çalışma disiplini ve yüksek müşteri memnuniyetiyle kısa sürede online

ayakkabı sektöründe yükselen TakaTuka.com, dünyanın sayalı ayakkabı markalarından aldığı güç ile sektörün lider firmaları arasında yer alıyor. Crocs ve Stride Rite’ın Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olan TakaTuka.com, bünyesine eklediği yeni marklarla yükselen ivmesini sürdürüyor.

 

Sperry Top- Sider, Keen, Merrell, Salomon, Asics, Lafuma, New Balance, Desigual gibi onlarca markanın binlerce modelini ayakkabı severlerle buluşturuyor. Online mecralarda en az şikayet alan e-ticaret sitelerinden olan TakaTuka.com, sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti, sunduğu kaliteli hizmet ve iade politikasıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Özellikle ayakkabı modasını yakından takip edenler için dünyada rahatlığı ve sağlamlığı öne çıkan markaları zahmetsizce ekranlarına getiren TakaTuka.com, Amerika’da koşu ayakkabısı olarak üretilen ve daha sonra gündelik yaşamda da sıklıkla kullanılarak dünya çapında büyük bir üne kavuşan Skechers markasının, kadın, erkek ve çocuk modelleriyle dikkat çekiyor. Bunun yanında, sunmuş olduğu rahatlık ve tarz sebebiyle dünyada pek çok ünlünün vazgeçemediği New Balance markasının çocuk modellerini de sizlere sunan TakaTuka.com,  soğuk kış aylarının yaklaşmasıyla geniş bot ve çizme modelleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle özgür ruhunu tarzına yansıtmak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alan, duruşu, tarzı ve sağlamlığı ile göz dolduran Harley Davidson bot ve çizmelerde geniş ürün yelpazesi sunan TakaTuka.com, bağcıklı bot modasının öncülerinden olan ve sarı renkli botları ile yepyeni bir akım başlatan CAT bot ve çizme modellerini de yeni sezon ve indirimli olmak üzere sizlere sunuyor. TakaTuka.com yeni sezon bot ve çizme modellerinde geçerli anında 20 TL indirim kuponunu da ziyaretçilerine sunuyor.

 

Müşteri taleplerini en hızlı şekilde cevaplandıran ve bu doğrultuda alt yapısını sürekli geliştiren TakaTuka.com, kolay ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatıyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor.