Tarlasında Göktaşı Buldu Şimdi Alıcısını Bekliyor! Açıklaması Gündeme Oturdu

Tarlasında Göktaşı Buldu Şimdi Alıcısını Bekliyor! Açıklaması Gündeme Oturdu

Giresun Çamoluk ilçesinde yaşayan Ramis Güven tarlasında göktaşı bulduğunu açıklayarak alıcısını bekliyor..

İlginç bir haber yayınlandı bugün İhlas Haber Ajansı tarafından.. Yayınlanan haberde bir vatandaşın göktaşı bulduğu iddia edildi.

Olay Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Çamoluk ilçesinde meydana geldi. Çamoluk bugüne kadar türküleriyle ve horonlarıyla gündeme gelirdi.

En çokta Alucara Çamoluk bugün hava ne soğuk adlı bir eserle duymuştuk Çamoluk adını bugüne dek.. Bugün ise Çamoluk ilçesinin adını göktaşı haberiyle duyduk.

İHA'da yer almakta olan habere göre Geçtiğimiz günlerde atmosfere giren ve ortalığı gündüz gibi aydınlatan meteorun Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Trabzon ve Giresun başta olmak üzere bir çok ilden görüntülenmesinin ardından Giresun’un Çamoluk ilçesinde bir vatandaş tarlasında göktaşı bulduğunu iddia ederek basına açıklamalarda bulundu. Çamolukta yaşayan Ramis Güven göktaşları önünde poz verdi ve taşları almak için müşteri beklediğini açıkladı.

Olay Çamoluk'a bağlı Yenice köyünde meydana geldi. İHA tarafından haber servis edilince herkesin gözü şimdi Çamoluk'ta... Konuyla ilgilli nasıl bir gelişme yaşanacak merak ediyoruz