Tekelioğlu: 'Acı bir mağlubiyet aldık'

Tekelioğlu: 'Acı bir mağlubiyet aldık'

Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, Çaykur Rizespor karşısında acı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, Trabzonspor'un bu sezon oynadığı maçlara baktığımız zaman belkide en iyi futbolunu oynadığı maçta sahadan mağlubiyetle ayrıldığını belirterek, "Rakibin çok etkili olmadığı dönemlerde, goller yedik ve sonuçta 3-0 mağlup olduk. Trabzonspor için acı bir mağlubiyet aldı.

Bu bir travmadır. Penaltının kaçması ve verilmeyen penaltılar olması hiçbir şeyi hafifletmez. Eski hakemlerden Sadık Deda vardı. Gördüğünü çalan FIFA kokartlı bir hakemdi. Kaç pozisyon olursa olsun penaltıyı çalardı ve zevkle çalardı yakaladım diye. Ama bugün sahadaki hakeme baktığımızda bizim ve rakibimiz Çaykur Rizespor'un penaltılarını çalmadı.

Bizim en 3 penaltımızı çalmadı, rakibimizin ise bir penaltısını çalmadı. Her şeye rağmen ufak bir teselli iyi oynadığımız bir 35 dakika ve 90 dakika boyunca pozisyon bulan bir Trabzonspor vardı" ifadelerini kullandı.
Bir gazetecinin "Trabzonspor mağlup oldu ama her an skoru değiştirecek oyunu sergiledi?" şeklindeki soruya ise Tekelioğlu, "Onu bana değil Çaykur Ri
zespor takımının kalecisine sormak lazım"şeklinde konuştu. 
GÖKMEN ŞAHİN - GÖKTÜRK FIRAT
RİZE - İHA