Türk Telekom 5 Gb'lık Hediye İnternet Kampanyasını Duyurdu

Doğa dostu projelere destek veren Türk Telekom, yeni bir kampanya ile doğa dostu “e-fatura veya SMS fatura uygulamasını tercih eden müşterilerine internet hediye edeceğini duyurdu.

Türk Telekom 5 Gb'lık Hediye İnternet Kampanyasını Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 27 Ocak 2022 20:22

Türk Telekom doğa dostu projelere destek vermeye devam ediyor. Doğa'yı korumak adına Türk Telekom yeni bir kampanya başlattı. Kampanyadan yararlanma şartları ve başvuru ayrıntıları da belli oldu. 

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom, yeni bir kampanya ile doğa dostu “e-fatura veya SMS fatura uygulamasını tercih eden müşterilerine internet hediye ediyor.

Türk Telekom'dan yaplan açıklamaya göre, kampanya ile faturasını ilk defa e-posta ya da SMS ile dijital olarak almak isteyen Türk Telekom mobil bireysel müşterileri, haftalık 5GB internet kazanacak.

-fatura ya da SMS faturaya geçen Türk Telekom müşterileri, hediye GB kazanmanın yanı sıra kâğıt tüketimini ve karbon salınımını azaltan çevreci bir adım atacak.

Kampanyaya dahil olmak isteyen Türk Telekom müşterileri e-fatura almak için “5GB e-mail adresi” yazıp 5555’e göndererek hediye internet kazanabilecek. Faturalarını kısa mesaj olarak almak isteyenler ise “5GB SMS FATURA” yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı