WhatsApp masaüstü sürümüne yeni özellikler eklendi

WhatsApp, masaüstü versiyonu için yeni bir özellik kullanıma sunuyor. Artık masaüstü sürümde sesli mesaj oynatmak mümkün olacak.

WhatsApp masaüstü sürümüne yeni özellikler eklendi
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2022 20:53

WhatsApp özellikle ofis ortamında çalışanlar tarafından bilgisayar üzerinden daha yaygın olarak kullanılıyor. Bir çok kişi WhatsApp masa üstü sayesinde göndermesi gereken belge ve fotoğraflarla dosyalarını karşı tarafa daha hızlı bir şekilde ulaştırabiliyor.

Bu yüzden WhatsApp yönetimi çzellikle masa üstü sürümü için peş peşe yeni özellikler devreye alıyor. Gelen son bilgilere göre WhatsApp yönetimi masa üstü sürümü için bazı yeni özellikler daha ekledi. Eklenen son özelliklerle birlikte ofis çalışanları WhatsApp kullanırken daha rahat bir nefes alabilecekler. 

3548546.jpg

HANGİ ÖZELLİKLER EKLENDİ? 

Artık Facebook değil "Meta" çatısı altında hizmet veren dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, masaüstü sürümüne yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

En Son Haber'de yer alan habere göre; Daha önce fotoğraf düzenleme, çıkartma önerileri ve uçtan uca şifreleme gibi özellikleri masaüstü sürümüne getiren WhatsApp, şimdi de sesli mesaj özelliğini duyurdu. 

BETA KULLANICILARINA AÇILDI

1380055.jpg


WhatsApp'ın masaüstü sürümünde sesli mesaj oynatmak mümkün değildi. Ancak WABetaInfo'da yer alan bilgilere göre, son beta sürümünde sesli mesaj oynatıcı tüm kullanıcılara açıldı. Bu özelliği kullanabilmek için v2.2204.5 sürümüne sahip olmak gerekiyor.

Öte yandan WhatsApp, daha önce masaüstü sürümünde olmayan karanlık mod özelliğini de uygulamaya ekledi.

WhatsApp, masa üstü sürümü için başka yeni özellikler eklemeyi de düşünüyor. 2022 haziran öncesi masa üstü sürümünde WhatsApp yeni özelliklerini peş peşe devreye sokacak.