Temmuz ayında bizleri neler bekliyor? Astroloji yorumunuz

Temmuz Ayına ait önemli tarihler:

10.07.2018 – Jüpiter direkt hareketine başlıyor

13.07.2018 – Güneş tutulması

23.07.2018 – Güneş Aslan burcuna geçecek

26.07.2018 – Merkür Retro harekete geçecek

Tüm bu olaylarla beraber Ay 2.5 günde bir burç değiştirir ve bulunduğu burç duygularımızı, davranışlarımızı etkiler. Ay 05.07.2018 sabah saatlerinde koç burcunda seyrine başladı. Buradaki seyrine 07.07.2018 saat 15:50 ye kadar devam edecek. Sonrasında ise Boğa burcuna geçecek. Ay şu anda Koç burcunda seyrine devam ediyor. Ben bilirim tavırları ve duygu durumu ön plandadır. Yerinde duramama, ani atılımlar, hırs ve ani öfke durumları görülebilir. Bu dönemde ani sinirlenmelere dikkat edilmeli daha sakin olunmalıdır.

Bugünkü yazımda Temmuz ayı burç yorumlarına yer vermek istiyorum. Nelere dikkat etmeniz gerekiyor, nasıl sorunlar oluşabilir buna değinmek istiyorum. Burcunuzu okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.

KOÇ BURCU

Sosyal çevrenizdeki insanlarla duygu çatışması içerisine girebilir ani çıkacak kavgalarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ya da bir iş yaparken yaralanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Bu ay patronunuzla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Telefon ve internet üzerinden dolandırılabilirsiniz dikkatli olunuz.

BOĞA BURCU

İşinizle ilgili ciddi problemler gündeme gelebilir. İş yerinde çıkacak ani bir kavganın içerisinde kalabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişim problemleri gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden birisinin sizi aldattığını bir arkadaşınız vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Sevdikleriniz sizi çok üzebilir. Çocuğu olanlar çocuklarına çok dikkat etmeli. Tatile gidecekler kazalara karşı dikkatli olmalıdır.

İKİZLER BURCU

Seyahat edecekler ailesiyle gergin anlar yaşayabilir. Maddi kaynakları çoğaltmak için daha fazla mücadele etmek zorunda hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişim tarzınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde ani olaylar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat ediniz. Sinirlerinize ve psikolojinize dikkat ediniz.

YENGEÇ BURCU

Kardeşinizle ya da yakın çevrenizden birisiyle yaşayacağınız bir gerginlik yüzünden duygularınızda sevdiklerinizle karşı bir değişim olacak. Bu değişimle kişiliğinizi değiştirip artık sevdiklerinizi beslemeyi bırakacaksınız. Bazılarınız eşinizle boşanma kararı alabilirsiniz. Bu ay patronunuzla maddi konular üzerine tartışmalar yaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU

İş yerinizde yaşayacağınız problemler nedeniyle işinizden ayrılabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz ani yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorluklar yaşayacağınız gibi çevrenizin hep size sevgi göstermesini isteyebilir ve bu konuda yetersizlik hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden birisi yüzünden maddi kayıp yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Arkadaşlarınızla yapacağınız aktivitelerde dikkatli olmalısınız. Ani oluşacak kazalara karşı daha dikkatli olmakta yarar var. Çocukları olanlar çocukları ile ilgili sağlık problemleri ile karşılaşabilir. Çocuklarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamda partneriniz tarafından aldatıldığınızı hissedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

İş yerinde problemler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda imza attığınız evraklara dikkat edin dolandırılabilirsiniz. Suda boğulmalara karşı dikkatli olunuz. Daha fazla sosyal olmak isteyebilirsiniz bu sizin ailenizle aranızda problemlere sebebiyet verebilir. Bu ay içerisinde imza atacağınız bir anlaşma maddi kazanç sağlamanızı sağlayacak.

AKREP BURCU

Trafik kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Aile büyükleri ile seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz ama bu isteğinize karşı çıkacaklar planlarınızı ertelemeniz gerekebilir. Maddi kazançlarınızı artırmak için mücadele etmeniz gerekecek. Ekstra eğitim almak durumunda kalabilirsiniz. Çalışma ortamınızda maddi açıdan aldatıldığınızı öğrenebilirsiniz. Herkesten daha düşük ücret aldığınızı öğrenebilirsiniz.

YAY BURCU

Yakın çevrenizden birisi yüzünden maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Daha hassas ve duygusal olabilirsiniz. Aile içi maddi konularda ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz yardımıyla bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Bu imza maddi kaynaklarınızın artmasına vesile olacak.

OĞLAK BURCU

Geçmişte yapmış olduğunuz anlaşmalarla ilgili yanlış anlaşılmalar gibi iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorluklar çekeceksiniz. İleriye yönelik planlar yaparken geçmişte yapılan hatalar gün yüzüne çıkabilir. Maddi konular yüzünden var olan ilişkinizi bitirebilirsiniz. Paranıza dikkat edin dolandırıcılara karşı temkinli olun.

KOVA BURCU

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizde sert olabilirsiniz. Maddi konularla ilgili oluşan problemleri engellemek için almış olduğunuz eğitim ne ise buna yönelmenizde fayda var. Bu ara seyahat planlarınız çok olacak ama maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koşmaya çalışırken maddi açıdan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

BALIK BURCU

Çalışma ortamında patronunuzla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimde kısıtlanmalar, kendinizi ifade edememe gibi problemler yaşayabilirsiniz. Artık değişim zamanı geçmişi geride bırakıp değişimi kucaklamanız gerekiyor. Ani çıkabilecek kavgalardan uzak durunuz. Çalışma ortamından arkadaşlarınız yeni birisi ile tanışmanıza vesile olabilir. Bu tanışma ani bir ilişkiye dönebilir.

SİTESİ: https://karmastrologemel.blogspot.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/astrologemelacikel/
TWİTTER: https://twitter.com/emel_acikel
İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

Önceki ve Sonraki Yazılar