Terazi Burcunda Anaretik Dolunay

19 Nisan 2019 saat 14:12 de Terazi burcunun 29°06' derecesinde bir dolunay gerçekleşecektir. Bu dolunay Terazi Burcunun 29° sinde olmasından dolayı Anaretik bir dolunaydır. Anaretik olmasından dolayı zorlu sert bir dolunay olacaktır. Dolunaylar tamamlanma enerjisini taşırken bu dolunay Öncü burçta olduğu için biran önce sonuçlanmasını istediğimiz şeylerin artık yakın zamanda sonuçlanacağını göstermektedir. Anın yükseleni Aslan burcu olacaktır.
Bu dolunay ruhunuzu zenginleştirmenizi ve kendinizi yenilemenizi ve eskiyi bırakmanızı istemektedir. Eşler arası problemler yaşanabilir. Özellikle konuşmalarınıza bu zaman diliminde daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Sivri dilli olmayın, Merkür Şiron kavuşumunun olduğu bir zaman diliminde sözlerimize daha çok dikkat etmeliyiz. Özellikle eşler birbirine karşı daha sakin olmalı fevri hareket ve konuşmalardan uzak durmalısınız. Kavgalardan uzak durunuz. Venüs scheat sabit yıldızı kavuşumunu da düşünürsek çıkacak bir tartışma büyüyüp yıkımla sonuçlanabilir.
Çocukları hor görme, küçük görme gibi davranışlardan kesinlikle kaçınmanız gerekiyor. Çocukları koruyunuz. Baskı ve zorbalığa karşı çocukları koruyunuz.
Maddi kaynaklarınıza dikkat ediniz. Eşinizden, ailenizden bir bireyden gelen maddi kaynaklarda azalma meydana gelebilir.
İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda kötü niyetli fitne ve fesatlık yapacak kadınlardan uzak durunuz.
Bu dolunayın etkisi ile kadına şiddet konularında artma yaşanabilir. Kadına yönelik suç işleme eğiliminde artış ve ani olaylar gündeme gelebilir. Beklenmedik mahkeme olayları yaşanabilir. Trafikte kavgalara tartışmalara karşı dikkatli olunuz.
Ortak iş yapmak isteyenler bu süreçte bir ortaklık yapmaları, bir iş sözleşmesi yeni bir girişim yapmaları sonucu hayal kırıklıklarına uğrayabilirler. Sanatçı kayıpları gündeme gelebilir.
Ay düğümlerine kare olan bir dolunay; çocuklar, sosyal çevre, yakın çevre, trafik, mahkeme, eğitim gibi konularda problemler gündemde olacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar