TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

08.04.2020 saat 05:34 de 18°43' Terazi burcunda Dolunay gerçekleşti. Dolunay esnasında Ay; Seginus sabit yıldızı ile kavuşumdaydı. Seginus sabit yıldızı iş ve hukuk alanında başarılara sebebiyet veren bir sabit yıldızdır. Sanatsal hobilere eğilim artar ve başarılar görülür. Bu sabit yıldız hukuksal güç verir fakat sosyal çevre, eş , iş ortaklığı sebebiyle kayıplara sebebiyette verebilir. 

Sosyal çevrelerden izole olduğumuz bu günlerde Şirona; Mars ve Venüsün sextile açısı gökyüzünde yerini alarak şifa enerjisini açığa çıkartıyor. 

Dolunay'ın enerjisinde ben sen ikili ilişkileri gündemde olacaktır. Bencilliği bir tarafa bırakıp biz olma zamanını göstermektedir. Sosyal izolasyonun hayatımızda olduğu şu günlerde karşımızdaki iletişim halinde olduğumuz insanlara karşı daha anlayışlı olma zamanındayız.

Türkiye haritasına baktığımızda Dolunay ülkemizin 10-4 aksında gerçekleşti. Ülkemiz yöneticileri ile muhalefetin karşı karşıya geldiğini görmekteyiz. Dengeyi bulma konusunda biz hep beraberiz diyebilmeliyiz. Şifa enerjisinin aktive olduğu bu Dolunayla beraber sağlık konularında şifa bulacak ve iyileşecek hastaların daha hızlı iyileşeceğini söyleyebiliriz.

WEB SİTE: http://karmastrologemel.blogspot.com/

Önceki ve Sonraki Yazılar