Terazi Burcunda Yeniay

28 Eylül 2019 saat 21:26 da 05°20' Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Anın yükseleni İkizler burcu olacaktır. Gökyüzünde hava elementi baskın olacaktır. Çocuklarla uyum içinde yapılacak fikir paylaşımları, ebeveynlerin çocuklarıyla olan ilişkilerin de yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Karşılıklı sevgi, saygı ve uyum bu dönemde bizleri bekliyor.
Çocuğunuz varsa çocuğunuzla birlikte, yoksa da kendiniz bir sanat dalını bu süreçte hobi edinmeyi düşünebilirsiniz. Yeni ayla birlikte güzel sanatların bir dalına karşı ilgi duyabilirsiniz.
Anın haritasında yükselen İkizler burcuna şans düğümü noktası tam kavuşum halinde olacak. Terazi burcunun enerjisi ile İkizler burcunun enerjisi gökyüzüne hakim olacak. Hareketli olacağınız, kendinizi enerjik hissedeceğiniz bu günlerde eğlenmek, hoş sohbetler sizleri bekliyor olacak.
Enerjinizi bu alanlarda kullanırken Terazinin gökyüzüne verdiği denge enerjisini mutlaka kullanalım. Aşırıya kaçmadan bir denge içinde olunmalı.
Ülkemizin haritasına baktığımızda yeni ay 5.evde gerçekleşecektir. Ülkemizde görevli diplomatlar ve elçilerle ilgili konular gündeme gelebilir. Sanatsal faaliyetlerde artış görülebilir. Şans oyunları ve piyango ile şansınızı deneyebilirsiniz. Yerel yönetimlerde beklenmedik ani değişiklikler olabilir.

Önceki ve Sonraki Yazılar