Tereson ile Terleme Kontrol Altında!

Tereson ile Terleme Kontrol Altında!

Kadın ve erkeklerin yaşadığı ortak problemlerden biri terlemedir. Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte ter bezleri normalinden daha fazla çalışır.

 Koltuk altında ıslaklık ve kötü koku oluşumuna sebep olur. Bu durum hem kişiyi hem de çevresindekileri son derece rahatsız eder.

Ancak şunu da belirtmeliyiz ki terleme sadece koltuk altında oluşan bir durum değildir. Koltuk altının yanı sıra el, ayak ve avuç içlerinde de sıklıkla gözlemlenebilir. 

Terlemeye Sebep Olan Faktörler

  • Vücut ısının yükselmesi

  • Stres

  • Üzüntü

  • Heyecan 

  • Korku 

  • Kilo artışı

  • İlaç tedavisi

Gibi daha birçok faktör terlemeye sebep olabilir. Tereson geliştirdiği özel içeriklerle terleme sorununu gidermeyi hedefler. 

Tereson Nedir? 

Tereson, özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında oluşan sıvının deri yüzeyine çıkmasını önlemeye yardımcı olur. Vücuttaki aşırı terlemeyi önler kişinin kendini rahat ve güvende hissetmesini sağlar. El, ayak ve koltukaltı terlemeleri için kullanıma uygundur. Yaz ve kış aylarında da kullanılabilir. Ürünün etkinliği sayesinde Tereson kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. 

Tereson Nasıl Kullanılır?

En çok merak edilen sorulardan biri de Tereson ürünün nasıl kullanıldığıdır. Öncelikle günlük hayatta tercih edilen deodorantlardan farklı kullanıldığını söylemeliyiz.

Geceleri yatmadan önce terleme olan bölgelere uygulanır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta uygulama yapılacak bölgenin temizlenmiş ve kurulanmış olmasıdır. Sabahları uygulama yapılan bölgenin bol su ile yıkanması ve kurulanması tavsiye edilir. Aşırı ve bol uygulamadan kaçınılmalıdır.

Sizde terleme problemi yaşıyorsanız Tereson sprey ürünü deneyebilir, terleme sorununuzu en aza indirgeyebilirsiniz. 

Tereson fiyat ve ürünleri https://www.dermokozmetika.com.tr/tereson adresi üzerinden inceleyebilir, aynı gün kargo ve sepette hediye fırsatıyla sahip olabilirsiniz.