Tesslim ile Adrese Teslim Kiralık Lüks Araçlar

Tesslim ile Adrese Teslim Kiralık Lüks Araçlar

Modern çağda artık günlük yaşamı kolaylaştıracak pek çok modern hizmet çözümü bulunuyor.

Özellikle de gün içerisinde büyük avantajlar sağlarken, yeni nesil pek çok imkana sahip olabilme konusunda son derece büyük etkiler sağlamakta olan hizmet alanları da bulunuyor. Türkiye’de son yıllarda araç kiralama sektörü son derece yüksek bir hız ile gelişmeye devam ediyor. Bu gelişimin öncü markalarından birisi olan ve hatta en üst sırada yer alan araç kiralama markası olan Tesslim Rent A Car ile çok daha güvenli, çok daha hızlı ve çok daha kaliteli kiralık araç hizmetleri alınabiliyor.

 

Özelikle de müşteri memnuniyeti odaklı kiralık lüks araç hizmetleri ile hem bireysel alanda hem de kurumsal alanda oluşan araç ihtiyaçlarına hem kaliteli hem de ekonomik çözümler sunuyor. 2008 senesinden bu yana lüks araç kiralama hizmetlerinde yakaladığı yüksek kalite standartları ile Türkiye’de araç kiralama hizmetlerinde kaliteyi, uygun fiyatlara düşürmeyi başarmıştır. Özellikle de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak hem geniş filosunu şekillendiriyor hem de çok daha teknoloji odaklı hizmetler sunuyor.

 

Teknoloji odaklı hizmetlerin başında gelen online rezervasyon sistemi ile de araç kiralama hizmetlerinde online dönemin başlamasına ve kaliteli şekilde entegrasyonuna olanak sağlamıştır. Müşterilerinin lüks araç filosunda bulunan araç modellerini, ileri bir tarihe birkaç dakika içerisinde rezerve edebilmesine imkan sağlıyor. Özellikle havaalanı, ofis, ev ya da daha farklı noktalara adrese teslim kiralık hizmet anlayışı çerçevesinde hizmetlerini şekillendirmesi de maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak, oldukça kaliteli ve geniş bir referans listesinin olmasını sağlıyor.

 

Sadece bireysel alanda değil kurumsal alanda da lüks araç kiralamalarında filo çözümleri sunarak hem profesyonel hem kaliteli hem de ekonomik çözümlerin oluşturulabilmesinde önemli rol üstleniyor. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyerek de lüks araç kiralama hizmetlerinde oluşan sorunların giderilebilmesinin yanı sıra çok daha yüksek kalitelerde bulunan profesyonel hizmet standartlarının oluşmasını sağlıyor. Geniş araç filosu içerisinde ihtiyaca ve isteğe yönelik uygun niteliklere ve özelliklere sahip olan lüks araç modelleri bulunan Türkiye’nin bir numaralı araç kiralama markası, filosundaki bu birbirinden lüks araç modellerine yer veriyor.

 

Özellikle de son model dahi olsa lüks araç modellerine yönelik olarak bakım ve onarım işlemlerinde herhangi bir aksatmaya mahal vermeden düzenli bir şekilde gerekli olan uygulamaları gerçekleştirerek, daha güvenli bir trafiğin oluşmasında da son derece büyük bir katkı sağlıyor. Bu gibi hizmet anlayışı ve standartları ile Türkiye’ de araç kiralama hizmetlerinde son derece profesyonel ve kaliteli hizmet standartları ile hem ekonomik hem de kaliteli şekilde tüketicilerin kiralık lüks araç hizmetlerinden yararlanabilmelerine yardımcı oluyor. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik lüks araç kiralama markası olarak Türkiye’nin lider araç kiralama markası olarak hizmetlerini 2008 yılından bu yana sürdürüyor.

 

Şirkete ait kiralık araçları görmek için

buraya tıklayın.

Adres: Büyükşehir Cad. Plaza İş Merkezi. No:45 Asma Kat Büyükşehir Mah. Beylikdüzü, İstanbul

Telefon: 0850 520 0450