TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı Dizisi İçin Final Depremi! Kanal yönetimine uyarı yapıldı

TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı Dizisi İçin Final Depremi! Kanal yönetimine uyarı yapıldı

Gönül Dağı dizisi son dönemde TRT1 ekranında fırtınalar estiren dizilerden biri. Ancak diziyle ilgili önemli bir uyarı var.

Masumlar Apartmanı gibi dizileriyle fırtınalar estiren TRT1 Son zamanlarda Teşkilat ve Gönül Dağı gibi dizilerle de olay olmayı başarıyor.

İzleyiciler büyük bir beğeniyle son zamanlarda TRT1'i takip ediyor.

Açıkçası evlerde eskiye dönüldü denilebilir nedeni ise TRT1 başarılı yapımlara imza atıyor. Son olarak yayınladığı bir zamanlar Kıbrıs dizisi ise fırtına estirecek türden.

Eskiden sadece TRT olduğu yıllarda evlerde TRT açıktı. Şimdilerde yine aynı öyle. Ancak TRT1 hakkında önemli bir uyarı var.

Bu uyarıyı yapan isim ise Star Gazetesi yazarlarından Resul Tosun. Star yazarı yazmış olduğu yazıda dizinin final yapmaması gerektiğini belirterek yönetimi uyardı.

Umarım hata yapmazlar diyerek endişelerini kaleme döktü.

İşte TRT1 ekranında fırtınalar estiren Gönül Dağı dizisiyle ilgili Resul Tosun'un yazmış olduğu yazıdan ilgili bölümün ayrıntıları:

"Akıbeti Yeşil Deniz gibi olmasın"

gc3b6nc3bcl-dac49fc4b1-afic59f.jpg
Gönül Dağı'nda Anadolu insanının güzellikleri öyle doğal bir şekilde anlatılıyor ve seyirciye öyle güzel duygular yaşatıyor ki, işte milli eğitim budur, işte milli kültür budur dedirtiyor insana.

Bu senaryoyu kaleme alanları, yönetmenini, oyuncularını, emeği geçen herkesi ve tabii ki bu imkânı sağlayan TRT yönetimini kutluyorum.

Bu güzel dizinin akıbeti inşallah Yeşil Deniz dizisi gibi olmaz. Yeşil Deniz, Ege yöresinin güzelliklerini anlatan son derece başarılı bir diziydi final yapmadan birden bire kaldırıldı.

Aynı hatayı yaşamayız inşallah.

Evet Resul Tosun'un uyarısı bu şekilde. Ancak herkes endişe içerisinde takip ediyor. Gelecek sezon Gönül Dağı olacak mı olmayacak mı diye şimdiden telaş sarmış durumda seyirciyi..

Bakalım sevilen dizinin akıbeti ne olacak!.

İlgili Haberler