TRT1'deki Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola Sinir Krizi Geçirdi! İsyanı herkesi şaşkına çevirdi

TRT1'deki Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola Sinir Krizi Geçirdi! İsyanı herkesi şaşkına çevirdi

Masumlar Apartmanı'nın ünlü oyuncusu Ezgi Mola isyan etti. Ezgi Mola'nın mutfak isyanı sosyal medyada yankı buldu. Ünlü oyuncu Ezgi Mola mutfakla ilgili neye isyan etti. Mola'nın isyanı medyanın gündemine düştü.

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola isyan etti. Evlenmeye hazırlanan Mola, mutfağını yaptırmak isteyince çıkan masraf karşısında şok oldu. O paraya bir artı bir ev alınır dedi.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, mutfağını yaptırmak isterken masraf şoku yaşadı. Önceki günlerde  mağazalarda dolaştığını aktaran Mola, yüksek fiyatları işaret ederek dert yandı. Mola, sosyal medyada yaptığı paylaşımda evlerinde tadilat yaptırdıklarını açıkladı. Mutfak tadilatı için fiyat görüşen Mola hayatının şokunu yaşadığını açıkladı. Fayans, parke mutfak eşyaları dahil çıkarılan fiyatı açıkladı. Fiyat listesinin önce şişirilip sonra da yüzde altmış indirim yapıldığını açıklayan Mola, sinirlendi. 

Bir de indirim yapılmış

Kendisine verilen fiyat listesinin toplam yüz yirmi bin lira ettiğini açıklayan oyuncu, yüzde altmış indirimli hali ile kendisinden kırk bin lira istendiğini açıkladı. 

Mola bir kaç sene önce de mutfağını yaptırdığını ve on bin lira tuttuğunu açıkladı. Bunlar delirdi mi diyerek isyan eden Mola, yüz yirmi bin liraya mutfak mı yapılır dedi. Ben yalı yaptırmıyorum şeklinde isyan eden Mola, sosyal medyadaki takipçilerini güldürecek bir espri daha yaptı. Mola, aynı fiyata Beylikdüzü'nden bir artı bir ev alınır dedi.

Yakında evlenebilir

İki senedir birlikte olduğu işletmeci Mustafa Aksakallı'dan evlenme teklifi alan Mola, henüz düğün için bir tarih vermedi. Mola'nın evlilik teklifi aldığı ise canlı yayında kameralara yansıyan yüzüğü ile ortaya çıkmıştı.