TRT'de Büyük Ses Getirmişti Teşkilat Dizisi Yayınlanmayacak Büyük üzüntü

TRT'de Büyük Ses Getirmişti Teşkilat Dizisi Yayınlanmayacak Büyük üzüntü

TRT'nin reyting rekorlarına doymayan dizisi Teşkilat'tan çok kötü bir haber geldi. Dizi resmen yayınlamayacak. Teşkilat hayranlarını üzen haber, yayınlanmama sebebi ortaya çıkınca büyük endişeye neden oldu...

TRT1'de yayınlanan aksiyon dizisi Teşkilat seti karıştı. Dizi setinde çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle çekimler durduruldu. Reyting rekorları kıran diziden son gelen haberler herkesi üzdü.

Her hafta büyük bir heyecanla izlenen Teşkilat dizisi reyting listelerinde de büyük bir başarı yakaladı. Bugüne kadar aynı akşam yayınlanan pek çok diziye final kararı aldıran Teşkilat, resmen pazar akşamları herkesin durağı olmuş durumda. Büyük bir heyecanla izlenen dizi, hem prodüksiyonu hem de başarılı hikayesi ile çok dikkat çekiyor. Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtcu gibi başarılı oyuncuların performanslarını sergiledikleri dizi Teşkilat setine resmen nazar değdi. Yeni bölüm söylentilere göre yayınlanmayacak!

İki ya da üç hafta ayrılık yaşanabilir

25 Nisan Pazar günü ise yine söylentilere göre daha önceden çekilmiş stok bölüm yayında olacak. Yani yeni bir bölüm gelecek ancak sonraki haftalarda durumun ne olacağı meçhul. Bazı söylentilere göre dizi iki ya da üç hafta boyunca yayınlanmayabilir.

Eşi ile karantinada

Haberi veren kişi ise Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal Yurtcu oldu. Oyuncu performansı ile adeta oyunculuk dersi verirken verdiği haber ile tüm sevenlerini üzdü. Yurtcu, koronavirüse yakalandığını twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Yurtcu'nun hayranlarını endişelense de kendisinin gayet iyi olduğunu ancak sadece koku alamadığını açıkladı. Yurtcu, evde karantinayı eşi ile getirdiğini de dile getirdi. Ancak eşinin testi negatif çıktığı için ayrı odalarda kaldıklarını da sözlerine ekledi.

Hulki karakterine hayat veren Nihat Altınkaya'nın da koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

Nihat Altınkaya kim?

Aslen Rizeli olan oyuncu 1979 senesinde Karabük'te doğdu.  Sporcu olan Altınkaya, voleybol, su sporları ve boks gibi pek çok sporu profesyonel anlamda yapıyordu. Fenerbahçe Boks Kulübü'nde sporculuk yaptıktan sonrasında kariyer hedefini değiştirerek Ekol Drama'da oyunculuk eğitimine başladı. Menekşe ile Halil, Dudaktan Kalbe ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde görülen Altınkaya İmre Altınkaya ile evlidir.

İlgili Haberler