TRT'de Yayınlanan Gönül Dağı Dizisinden Ortalığı Yakan Karar! Seyirciyi Epey Üzecek...

TRT'de Yayınlanan Gönül Dağı Dizisinden Ortalığı Yakan Karar! Seyirciyi Epey Üzecek...

TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde ortalık karışacak. Dizinin hayranları resmen şok oldu. İlerleyen bölümlerde görülecek olan gelişme ne? Gönül Dağı ile alakalı sıcak gelişme, seyirciyi şoka uğratacak...

TRT'de yayınlanan gönül dağı dizisinde ortalık fena karışacak. Yeni bölüm fragmanına göre Fikret karakteri bu sefer de rahat durmayacak.

İlk bölümden bu yana reytinglerde zirveyi zorlayan Gönül Dağı dizisi şimdiden yirminci bölümünü yayınladı. Reytinglerde zirveyi bırakmayan dizi İbo Show ve Survivor gibi iddialı yapımları geride bırakmayı başardı. Dizinin bir sonraki bölümü ise büyük bir heyecanla bekleniyor.

Cumartesi akşamı yayında olacak dizide ortalık yine karışıyor. Taner ve Dilek'in Gönül Dağı'na gideceği görülüyor.

Zahide ve Sefer nişanlanırken başlarına büyük bir iş açılacak. Zahide'nin eski eşi Fikret'in alacağı karar Zahide'yi kahredecek. Ruhi Sarı’nın hayat verdiği Fikret karakteri üç çocuğu için de Ecem Özkaya’nın canlandırdığı Zahide’ye velayet için dava açacak. Sefer ile mutluluğa yelken açmak isteyen Zahide, Fikret'in gazabına uğrayarak yine huzuru bulamayacak.

Ruhi Sarı kimdir?

Trabzonlu oyuncu 1972 senesinde dünyaya geldi. Devlet Konservatuarından mezun olan oyuncu eğitimini Konya'da bulunan Selçuk Üniversitesi'nde aldı. 

Zilyoner dizisi ile ilk olarak seyirci karşısına 1997 senesinde çıkan Sarı, Yedi Numara dizisi ile yıldızını parlattı. Sonrasında Yılan Hikayesi dizisinde de rol alan ünlü oyuncu bugüne kadar pek çok yapıma imzasını attı. Bir yandan da tiyatrolarda oynayan oyuncu, 

Ruhi Sarı, sanat yönetmeni olan Natali Yereş ile 2004 senesinde dünya evine girdi. Çiftin şu anda Arte Gün isminde bir oğulları da var.

Ruhi Sarı, Gönül Dağı dizisindeki Fikret karakterinden öncesinde FOX TV'de yayına giren Öğretmen dizisinde yer alıyordu. Ünlü oyuncu Pazarcı Ziya Örnek karakteri ile Öğretmen'de rol alırken, dizinin final yapması ile TRT ekranlarına transfer oldu.

Ünlü oyuncu pek çok film, dizi ve tiyatro oyununda yer alırken birden fazla ödüle de layık görüldü.

İlgili Haberler