TRT'deki Masumlar Apartmanı dizisi karışabilir! Cem Yılmaz'dan 2 oyuncuya şok teklif

TRT'deki Masumlar Apartmanı dizisi karışabilir! Cem Yılmaz'dan 2 oyuncuya şok teklif

TRT'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki iki oyuncuya büyük teklif götüren Cem Yılmaz yeni projesi ile herkesi heyecandan çıldırttı! Cem Yılmaz'ın yeni projesi ne? Neden iki oyuncuya teklif götürdü? Masumlar Apartmanı'nın hangi oyuncuları?

Cem Yılmaz kız kardeşlerin elinden tuttu, Masumlar Apartmanı dizisindeki iki oyuncuya kendi dizisi için teklif götürdü. Uzun süredir gündemde olan ancak henüz bir faaliyete geçmeyen Ercan Kuneri dizisi için Yılmaz, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'a teklif götürdü!

Cem Yılmaz Masumlar Apartmanı dizisindeki performansları ile büyük alkış toplayan Merve Dizdar ile Ezgi Mola'ya teklif götürdü. Ekim ayında eskizini paylaştığı ve Netflix'te yayınlanacak Erşan Kuneri dizisini müjdelemişti. Erşan Kuneri karakteri ise ilk olarak GORA filminde karşımıza çıkmıştı. 

Film yapımcısı olan Erşan Kuneri, GORA filminde çok sevilmişti, öyle ki üçlemenin son filmi olan Arif V 216'da da karşımıza çıkmıştı. Yeni dizi ise öğrenilenlere göre Erşan Kuneri karakterinin 1975 ile 1978 senelerinde yaşadıklarını anlatacak. Cem Yılmaz ise resmi duyuruyu eskiz çizimleri ile instagram hesabına yüklediği bir görsel ile yapmıştı. Filmin ve karakterinin hayranlarını epey sevindiren bu gelişmede ise bir kaç detay daha ortaya çıktı.

İlk kez dizi çekecek

Netflixte yayınlanacak olan dizi Yılmaz'ın açıklamalarına göre sitcom tadında olacak. İlk kez bir dizi yapmak istediğini dile getiren Yılmaz, Erşan Kuneri karakterinin dizisi eğer beğenilirse ikinci bir sezon daha çelilebil4eceğini ama şimdilik bir sezon olarak düşünüldüğünü açıkladı. 

Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin senaryosunun tamamlanması üzerine oyuncu arayışına başladı. Çıkan söylentilere göre ise Masumlar Apartmanı'nın yıldızları olan Merve Dizdar ile Ezgi Mola'ya teklif götürdü.

İlgili Haberler