TRT'deki Masumlar apartmanı dizisinden kötü haber geldi! Gidiyorlar....

TRT'deki Masumlar apartmanı dizisinden kötü haber geldi! Gidiyorlar....

TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık. 3 oyuncu birden diziye veda ediyor. Veda edecek isimler...

TRT ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber geldi. Ekran başındakileri kilitleyen dizide yeni gelişmeler yaşanıyor. Yaşanan bu değişiklik bir çok izleyicide üzüntü yaratmışa benziyor..

Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık. 3 oyuncu birden diziye veda ediyor. Veda edecek isimler...

TRT 1'de ekrana gelen "Masumlar Apartmanı" isimli dizi yayınlandığı ilk günden bu yana izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Her hafta daha da ilginç hale gelen dizide 3 oyuncu ayrılma kararı aldı. 

Sorular Cevap Buldu

Dizinin ekrana gelen son bölümünde izleyicinin merak ettiği bazı sorular cevap bulsa da hâlâ cevaplanmayı bekleyen sorular var.

Başarılı oyuncu Ezgi Mola'nın can verdiği Safiye, Naci'nin evlenip boşandığı ismin kim olduğunu sonunda öğrendi. O isim Safiye'nin okuldan arkadaşı Gülru. Dizinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde yer verilmeyen bu detay öğrenildikten sonra en çok merak edilen konu ise Naci karakterine neler olduğuydu.

Çünkü Naci eski eşi olan Gülru'ya "ben ölüyorum" dedi. Bunun üzerine sosyal medyada Naci'ye neler olabileceği üzerine birçok senaryo yazıldı elbette. Naci kanser oldu yorumları sıklıkla yapılsa da henüz ne olduğunu kimse bilmiyor.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde Naci- Gülru ve çocuklarının diziden ayrılması bekleniyor. Öte yandan Hasibe karakterinin de annesinin diziye katılabileceği iddiaları var ancak bu karakterin kim olacağı henüz bilinmiyor.

Masumlar Apartmanı Konusu

Gülben ve Safiye davranış bozuklukları olan iki kardeştir. Bir de Han isminde yine davranış bozukluğu olan erkek kardeşleri vardır. Han, hayatını sadakat duyduğu ailesini geçindirmeye adamışken bir gün İnci ile karşılaşır ve onunla ani bir evlilik kararı alır. Han ile evlendikten sonra aile apartmanına taşınan İnci ise babasından nefret eder ve kız kardeşi ile birlikte evlenene kadar dedesinin evinde yaşamıştır. Herkesin hayatında geçmişinden getirdiği sorunları irdeleyen Masumlar Apartmanı'nın olay örgüsü git gide enteresan bir hâl almaya devam ediyor.

İlgili Haberler