TRT'nin efsane dizisi Masumlar Apartmanı'na yeni bir oyuncu daha giriş yaptı!

TRT'nin efsane dizisi Masumlar Apartmanı'na yeni bir oyuncu daha giriş yaptı!

Son zamanların en çok izlenen TV dizilerinden birisi olan Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu! Diziyi izleyenler bu katılımı çok sevdiler!

Son zamanlarda en çok izlenen diziler arasında yer alan Masumlar apartmanı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden itibaren reyting rekorları kıran dizi sosyal medyanın da en çok konuşulan yapımları arasında yer almakta. 

TRT ekranında izleyen herkes adeta diziyi büyük bir heyecanla bekliyor.. Yeni bölümlerin çıkacağı günler herkes ev işlerini önceden yapıyor ve ekran başına geçiyorlar. Günümüzde internet üzerinden tekrarı izlenecek olmasına rağmen Masumlar Apartmanı dizisini izleyiciler direk kendi gününde ve kendi saatinde izliyor... İşte böylesine efsane olan diziye yeni bir isim daha katıldı. Katılan isim bomba etkisi yarattı. Ve izleyiciler bu transferi gerçekten çok sevdiler.. 

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve dizi, yayın hayatına girdiği ilk günden bu yana en çok konuşulanlar arasında.. Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye'nin anneannesi rolünü Yeşilçam'ın usta oyuncusu dahil oluyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamlarına damga vuran dizide Safiye karakterinin anneannesi rolünü kimin oynayacağı merak konusuydu. Yeşilçam'da birçok filmde oynayan sinemanın dev ismi Meryem karakterine hayat vermek için dizinin kadrosuna dahil oluyor. 

Gerçek Hayattan İzler Taşıyor

Aslında diziyi izleyen herkes kendi hikayesinden bir parça buluyor dizide. Herkesin hayatına dokunan ve aile içinde yaşananların çocuklar üzerinde nasıl derin izler bırakabileceğini gösteren dizinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali'ın yapıyor. Dram türündeki dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun "Madalyonun İçi" romanından uyarlanmıştır. 

18. bölümde neler olacağı merakla beklenen diziye katılan ise Yeşilçam'ın dev ismi 79 yaşındaki usta oyuncu Serpil Gül oldu.

0x0-1610634387542.jpg

Serpil Gül Meryem'e Can Verecek

Dizide safiye karakterinin anneannesini canlandıracak olan Serpil Gül'ün katılması ile bir düğümün daha çözülmesi bekleniyor. Safiye ve annesi Hasibe'nin hayatındaki travmaların altında yatan nedenlerin çözülmeye başlayacak olması izleyiciyi daha da heyecanlandırdı.

Serpil Gül Kimdir?

16 Mart 1941 Gezbe doğumlu olan Serpil Gül'ün gerçek ismi Nurten Batmaz'dır. 60 yıllık sinema hayatına birçok film ve dizi sığdıran Yeşilçam'ın usta ismi şimdilerde ise, TRT1 ekranlarında Salı günleri yayınlanan ve izleyiciyi ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı dizisinde Meryem karakterine ruh verecek..

İlgili Haberler