TRT'nin Sevilen Dizisi Teşkilat'tan Şaşırtan Adım Ekranlara Veda Ediyor...

TRT'nin Sevilen Dizisi Teşkilat'tan Şaşırtan Adım Ekranlara Veda Ediyor...

TRT1'de pazar akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizi art arda rekorlar kırmaya devam ederken seyirciyi ters köşe yapacak bir karara imza attı. Hikayesi bitince veda kararı alındı. Aksiyon dizisi Teşkilat...

TRT1'de yayınlanan ve başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Şenler ve Azra Bölek gibi güçlü oyuncuları barındıran Teşkilat dizisinde bir oyuncu diziye veda etti. Azra Bölek'in hayat verdiği Leyal karakteri sevgilisi tarafından öldürüldü.

Fadi Leyal'i öldürdü

Zayed Fadi operasyonu ile hedef alınan Fadi, zehirli kılıca temas etti. Teşkilat'ın indirmeye çalıştığı Fadi, bu temas sonucunda muhtemelen zehirlenecek. Diğer yandan Fadi, süreci eline yüzüne bulaştıran Leyal'i öldürdü. Başarılı oyuncu Azra Bölek ise diziye resmen veda etti.

Bir sonraki bölümde neler yaşanacak?

Dizinin sonraki bölümünde ise Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) Ankara'daki yerleşkesinde planlanan bombalı saldırının önlenmesi için Mete Başkan ekibini görevlendirecek. Zehirlenen Fadi ise herkesin içerisinde yere yığılacak.

Twitter hesabından diziye veda etti

"Ve Leyal veda eder" notu ile diziden ayrılan Azra Bölek, twitterdan sevenlerine seslendi. Müthiş bir ekiple çalışmaktan çok keyif aldığını dile getiren Bölek, kendisinin Leyal karakterini çok sevdiğini açıklarken "umarım siz de sevmişsinizdir" notunu paylaştı. Bölek başka projelerde görüşmek üzere notu ile takipçilerine seslendi.

Azra Bölek kim?

Teşkilat dizisindeki Leyal karakteri ile dikkat çeken Azra Bölek, dizinin 11. bölümünde ekranlara veda etti. Ünlü oyuncu aslında profesyonel dansçı olarak da başarılı bir kariyer sahibi. Devlet Tiyatrosu ve Kültür ve Turizm Bakanlığı devlet halk oyunları dansçısı olan Azra Bölek müdürlük görevini de üstlendi. Bölek, pek çok şarkıya koreografi yaparak dans etti. Anna Karanina tiyatro oyununda yer alan Bölek, 2018 senesinde ilk kez kameraların karşısına geçti. Şarkıcı Cengiz Kaçan'ın Kışa Döndü Mevsimler parçasının klibinde yer alan Bölek, birden fazla da kısa filmde yer almıştır. 

Azra Bölek 2019 senesinde "Last Step" adlı dört dakikalık kısa filmde hem yer almış hem de yönetmenliğini üstlenmiştir. Oyuncu son olarak ise Teşkilat dizisindeki Leyal karakterine hayat verdi.

En Yeniler