Trump'ın ardından ABD Başkanlığı Koltuğuna Oturacak olan Joe Biden'ın yemin töreni olay yaratacak! İşte performans sergileyecek ünlüler!

Trump'ın ardından ABD Başkanlığı Koltuğuna Oturacak olan Joe Biden'ın yemin töreni olay yaratacak! İşte performans sergileyecek ünlüler!

Trump'ın ardından ABD Başkanlığı Koltuğuna Oturacak olan Joe Biden'ın yemin töreni Hollywood filmlerini aratmayacak. Yemin töreni gala gibi olacak. Çok ünlü isimler performans sergileyecek! Dünya bu gösteriyi bekliyor

Donald Trump'ın seçimleri kaybetmesi ile Amerika Birleşik Devletlerinin Başkanlık koltuğuna oturacak olan isim Joe Biden oldu. Pek çok ünlü isim Trump karşıtıydı ve rakip aday olan Biden'ın başa gelmesi camiayı sevindirmişti. Biden'ın yemin töreni ise bu sayede adeta bir yıldız geçidine dönecek!

Jennifer Lopez ve Lady Gaga karşılayacak

Joe Biden'ın yenim töreninde yer alacak iki büyük isim Latin kökenli şarkıcı Jennifer Lopez ve ilginç tarzı ile dünya çapında büyük bir hayran kitlesi olan Lady Gaga olacak. Seçim zamanında Biden'a oy vereceğini kesin olarak açıklayan Lady Gaga, yemin töreninde kongre partilerinde de şarkıları çalınan Lady Gaga ulusal marşı okuyacak. Bunun yanında Lopez de törende olay yaratacak isimlerden biri. 

Trump katılmayacak

Ünlü geçidine dönecek olan yemin törenine asıl katılması gereken isim Donald Trump katılım sağlamayacak. 20 Ocak tarihinde düzenlenecek olan tören ise 1869 senesinden beri başkanın görevini törenle devretmeyeceği ilk yemin töreni olacak. 

Tom Hanks sunucu olacak

Amerikan televizyonlarında yayınlanacak olan büyük yemin töreninin sunuculuğunu da iki Oscar ödülü olan ünlü oyuncu Tom Hanks yapacak. Programa katılacak olan diğer ünlülerin ise  59 yaşındaki efsane rock yıldızı Jon Bon Jovi, genç şarkıcı Demi Lovato, ünlü pop şarkıcısı Justin Timberlake ve 29 yaşındaki ünlü şarkıcı Ant Clemons olduğu öğrenildi.