Tuğrul Türkeş'ten bebek açıklaması!

Tuğrul Türkeş'ten bebek açıklaması!

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş "Kabineye bebek mi geldi?" başlıklı haberlerde bahsedilen hükümet üyesinin kendisi olduğunu açıkladı.

İşte Tuğrul Türkeş'in Twitter'dan yaptığı o açıklama;

BASIN AÇIKLAMASI

Bugün bir basın yayın organında yer alan ve aile hayatıma ilişkin asılsız iddialarla dolu haber tümüyle gerçeklere aykırı, kamuoyumuzu yönlendirmeyi amaçlayan bir iftiradır. Aziz milletimizin zihninde oluşabilecek soru işaretlerinin giderilmesi için Şu hususların bilinmesinde fayda görmekteyim. Bundan Önce gerçekleştirdiğim evliliğim 14 yıl önce sona ermiş, boşanma süreci 14 yıldır devam etmekte ve önceki eşime tedbir nafakası ödemekteyim.

Ancak hukuki süreç karşı taraftan kaynaklanan sebeplerle nihayete ermemiştir. Buna mukabil yıllardır kendisi İle hiç hir temasımız bulunmamaktadır. İftira manzumesi haberde adl geçen hanımefendi ile dini, ahlaki ve örfi tüm vecibeler yerine getirilerek; aleni ve meşru bir şekilde aile hayatımı sürdürmekteyim. Komşularıma, akrabalarıma ve beni yakından tanıyan herkese malum olan bu ilişki asla ve kata gizli, saklı. gayri meşru değildir.

40 gün önce dünyaya gelen oğlum Alparslan'ın doğumuna eşimi bizzat götürdüm. Doğumun başından sonuna kadar da hastane görevlilerinin şahit olduğu üzere eşimin yanında idim. Bu derece açık ve aleni bir ilişkiyi dedikodu haberciliğinin ötesinde iftira haberciliği haline getirip çarpıtarak kamuoyuna yansıtanları ila en sert şekilde kınıyorum.

Her zaman hizmetinde olduğum aziz milletime en derin saygılarımla arz ederim.

Yıldırım Tuğrul Türkeş Başbakan Yardımcı