Tüm borçlarınızdan kurtulabileceksiniz 4 Bankadan hemen borç kapatma kredisi kampanyası

Tüm borçlarınızdan kurtulabileceksiniz 4 Bankadan hemen borç kapatma kredisi kampanyası

Dört banka borcu olanlara özel olarak borç kapatma kredisi kampanyası düzenledi. Borcu olanlara büyük kolaylık sağlayacak kredi sayesinde borçları silerek çok daha uygun bir ödeme planına geçebilirsiniz. İşte detaylar...

Bankalara borcu olanlar için ödeme kolaylığı sağlamak adına dört banka düğmeye bastı. Büyük bir kolaylık sağlayacak olan kampanya kapsamında 80 bin liraya kadar kredi verilmekte.

Bankalara borçlanana kişilerin borç ödemeleri için kolaylık sağlayacak olan "Borç kredisi"ni dört ayrı banka veriyor. İçlerinde sadece kamu bankaları değil, özel bankalar da bulunmakta.

Dört banka sağlıyor

TEB, Ziraat Bankası, Şekerbank ve Akbank bu krediyi sağladığı bilinen bankalar. Borç kredisi için başvurular internet şube üzerinden bile yapılabilmekte. Bunun yanında kredinin imkanlarına bakıldığında seksen bin lira üst limite kadar kredi çekilebildiği görünmekte.

Bu şartlar aranıyor

Borç kapama kredisine başvurduğunuzda ret cevabı almamak için ise bu özellikleri bulundurmak gerekiyor. İlk olarak kredi sadece güncel olarak borcu bulunan kimselere verilmekte. Düzenli bir gelir ispatının muhakkak yapılması gerekmekte. Ayrıca alınacak kredinin en fazla 80 bin lira olabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle daha fazla borcunuz varsa da en fazla seksen bin lira edinebilirsiniz. Vade oranını otuz altı aya kadar çıkarabilirsiniz. Bankaların sağladığı bir kolaylık da bu borcu ödemeye üç ay kadar sonra başlayabilirsiniz. 

Borç kapama kredisi için şimdilik sadece dört bankaya müracaat yapılabilmekte ancak ilerleyen zamanlarda diğer bankaların da bu listeye dahil edilebileceği düşünülüyor. Kişiler, borçlarının en azından faizinde indirime gitmek için toplu bir paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu noktada borç kredisi de ilaç gibi etki ediyor. Borç kredisi sayesinde akıllıca bir planlama ile ödeme tutarını azaltabilirsiniz.

İlgili Haberler