Türk Telekomluları İlgilendiren Açıklama Ziraat Bankası’ndan Geldi! Hattı Türk Telekom Olanlar...

Türk Telekomluları İlgilendiren Açıklama Ziraat Bankası’ndan Geldi! Hattı Türk Telekom Olanlar...

Türk Telekom kullananları ilgilendiren büyük açıklama Ziraat Bankası'ndan geldi. Dev kamu bankası o hattı kullananlara duyuru yaptı. Hattı Türk Telekom'a bağlı olan vatandaşları yakından ilgilendiren açıklama...

Türk Telekomluları alakadar eden gelişmeyi duyuran dev kamu bankası Ziraat oldu. Ziraat Bankası, Türk Telekom Selfy'li kullanıcılara özel bir kampanyayı müjdeledi. Kampanya detaylarını paylaşan banka, dokuz GB'a kadar internet dağıtacak...

İki hafta kullanılabilecek!

Türk Telekomluları sevindiren gelişmeyi Ziraat Bankası paylaştı. Türk Telekom Selfy'liler, Ziraat Bankası üstünden tek seferde elli lira ve üzeri yüklemeleri ile altı GB ve her altmış lira ve üstü yüklemeye de dokuz GB internet vereceğini duyurdu. Yüklenen internet hakkı iki hafta boyunca geçerli olacak ve kampanya 31 Temmuz 2021 tarihine kadar yürürlükte olacak.

Kampanyanın detayları

Ziraat Bankası'nın duyurduğu kampanyadan Faturasız Ofis, BİMcell , POCELL, Pttcell , Teknosa Mobil, Vestelcell , Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobil Wifi tarifesini kullananlar yararlanamıyor. Türk Telekom Selfy'lileri kapsayan kampanyadan faydalanmak için ilk adımda kampanyaya katılım gerekiyor. SMS ile yapılabilecek olan katılım için de 4545’e " SELFY ZIRAATBANK " kelimeleri mesaj olarak yollanmalı. Mesaj gönderdikten sonrasında ise kampanya kaydının alınmasına dair bir onay SMS'i telefonlara gelecek.

Söz konusu yüklemeler için banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları ve telefon bankacılığı yöntemleri geçerli olacak ve talimatlı bir yükleme varsa bu da kampanyaya dahil edilecektir. Tek seferde elli lira ya da altmış liralık bakiye yüklemelerinde gerçekleşecek olan kampanyada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus var. Eğer kişinin bin ya da daha fazla miktarda bakiyesi varsa TL yüklemesi gerçekleşmez. Bunun yapılabilmesi için müşterinin bakiyesinin 1000 liranın altında olması gerekiyor.

Söz konusu kampanyadan kazanılan internet KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamadığı için sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanılabiliyor. Kampanyadan kazanılan internet hakkı herhangi bir üçüncü şahsa devredilemiyor.

En Yeniler