Bakanlıktan Flaş Whatsapp, Facebook ve İntagram Duyurusu!

Whatsapp, Facebook ve İntagram çökünce Bakanlık açıklama yaptı. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan duyurdu..

Bakanlıktan Flaş Whatsapp, Facebook ve İntagram Duyurusu!
Yayınlanma Tarihi : 04 Ekim 2021 21:37

Dünya genelinde Whatsapp,Instagram ve Facebook'a girilemiyor. Türkiye'de de bu sorun mevcut. Konuyla ilgili bakanlıktan da bir açıklama geldi.

Yaşanan sorun üzerine Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, bazı sosyal medya platformlarında dünya genelinde erişim sorunu yaşandığını ve bundan Türkiye'deki kullanıcıların da kısmen etkilendiğini duyurdu. 

Açıklamasında Sayan, Twitter hesabından bazı sosyal medya platformlarında yaşanan erişim sorununa ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 
 
Bakan Yardımcısı Sayan söz konusu paylaşımında, "Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." ifadelerine yer verdi.

SOSYAL MEDYA DEVİ HAREKETE GEÇTİ

Öte yandan dünya genelinde yaşanan krizle ilgili Sosyal medya şirketi Facebok'ta harekete geçti. Ve sorunu çözmek için çalışmalar sürüyor.

BÜYÜK UTANÇ

Facebook açıklamasını en büyük rakibi Twitter üzerinden yapmak zorunda kaldı