Cem Küçük'ten Netflix'e Şahan Gökbakar Çağrısı

Son dönemde Şahan Gökbakar muhalif paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Cem Küçük, Şahan Gökbakar'la ilgili olarak Netflix yönetimine bir çağrıda bulundu.

Cem Küçük'ten Netflix'e Şahan Gökbakar Çağrısı
Yayınlanma Tarihi : 02 Nisan 2022 22:17

Şahan Gökbakar beklenmedik bir şekilde sosyal medya hesabı  üzerinden muhalif paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Yıllarca hiç bir sosyal mesele hakkında konuşmayan Şahan Gökbakar'ın birden bire en sıkı muhalif olarak görülür olması Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın bile dikkatini çekmişti.

Acaba Şahan Gökbakar'da siyasete mi girmeye hazırlanıyor yorumları yapılmıştı. Şahan Gökbakar ise iddialarla ilgili olarak böyle bir düşünmediğini belirtmişti.

CEM KÜÇÜK'ÜN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Şahan Gökbakar'ın dizi ve filmlerinin Netflix platformundan kaldırılmasını istedi.

Cem Küçük şunları yazdı...

“Ben devlet ve millet düşmanlarının dizi ya da filmlerini görmek istemiyorum. Şahan Gökbakar gibi bu millete, cumhurbaşkanımıza hakaret kusanların filmlerini platformumuzdan söküp atmanızı istiyorum”

20420221812320229705.jpg

Şahan Gökbakar peki ne yazmıştı?

En son iki gün önce “Çıkacak yangınlara bakanlıklar hazır mı?” diye soran Gökbakar, 2 gün sonra çıkan yangınlar sonrası ise “Sorular sorduk hazır mıyız diye? Değiliz belli ki, cevap yok çünkü!” paylaşımında bulundu.

20420221812460226430.jpg

Kaynak: Ulusal Post - Yeni Çağ